Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Mi też. Imiona z literą "r" wydają mi się takie męskie. Hubert też mi się podoba ale koleżanka juz tak nazwała swoje dziecko. Ja mam w nazwisku literę "R" i zastanawiam się, czy to dobrze będzie brzmiało. Dlatego bierzemy pod uwagę również Adasia, tylko mi się kojarzy z taką ciapą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) hihi fajnie ze podoba wam sie imie Hubert:) przeciez nic nie stoi na przeszkodzie zeby ktoras nazwala tak swojego maluszka:) mala agatko masz sliczny duuuuzi brzusio jest mlodszy od mojego o 3tyg a dwa razy wiekszy...ech ciekawe kiedy moj tak urosnie one sa takie fajne... robie obiadek juz jestem spakowana o 13 wyruszam z domku i jade na wakacje:) sle buziaki do was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co a Adam to tez bardzo ladne imie ostatnio moja kolezanka tak nazwala swojego synusia i jeszcze moj kolega:) mam pytanko od kilku dni bola mnie miesnie nie wiecie co to moze byc? powinnam pojsc do lekarza (miesnie lydek i rak) odkad biore prenatal chyba...czyli ok3dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry;) Ja jestem juz cała szczęśliwa, ponieważ w piątek przyjeżdżają do mnie moi rodzice i w koncu bede miała towarzystwo. Ponadto mój tata zgodził sie pomalować mi mieszkanie, więc w przyszłym tygodniu zaczyna mi sie mały remoncik;) musze tylko wybrac kolory;) wprawdzie miałam malowanie dwa lata temu, ale chce odświeżyć mieszkanie przed narodzinami Zosinki;) Vanilka, ja niestety nie pomogę z tymi bólami mięśni... moze to od zbierającej sie wody w organiźmie. Pisałaś, że trochę jestes spuchnięta :( mam nadzieje, ze w wakacje odpoczniesz;) a gdzie sie wybierasz? ja dzisiaj troche lepiej sie czuje, więc za chwilkę wybieram sie na mały spacer. Zaliczę apteke, bo widziałam w promocj krem na rozstępy-a właśnie mi sie konczy. zycze miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jest ktoras chetna do pomocy przy sprawdzeniu stronki gdzie mozemy dodawac fotki?? jak tak to wysle na maila adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuski Rano miałam wizytę u mojego Gina . Potwierdzono mi ze na 100% to dziewczynka . zastanawiam się teraz jakie imię by do niej pasowało . Zastanawiam się nad Nadia lub Natalka . daj Boże żeby tylko urodziła się zdrowa moja malutka kochana kruszynka . Mierzy sobie 26 cm i waży 950 g . Jest już sporą dziewczynką . Lekarz twierdzi że rozwija się prawidłowo i wszystkie organy ma również wykształcone tak jak trzeba . Uśmiechała się do mnie i machała rączką . Po raz pierwszy nie stawiała też oporów przed ujawnieniem swojej płci . Kochana moja . Serce mi się raduje jak wiem że moje dzieciątko rośnie prawidłowo . Odebrałam tez wyniki tokso . Są dużo lepsze ale antybiotyk muszę stosować nadal i za 3 tyg powtórzyć badanie . Dostałam tez skierowanie na test glukozy . Już domyślam się po waszych wypowiedziach co mnie czeka . Ten miesiąc miałam baaardzo pracowity . Był to najlepszy miesiąc jeśli chodzi o obroty odkąd prowadzę działalność . Czasami myślę ,że Pan Bóg nade mną czuwa i wie kiedy potrzebne mi jego wsparcie . Będę mogła odłożyć kolejną kwotę na wyprawkę dla małej którą zamierzam zacząć kompletować za miesiąc i dołożyć mężowi do remontu łazienki . Sobie nie kupuję kompletnie nic ( no ale w tym mis zastanawiam się nad zakupem dla siebie przyborów do szpitala : szlafrok ,kapcie , piżamkę itp.-bo nic nie mam a nigdy nic nie wiadomo ) Czytam was zawsze w wolnych chwilach i oglądam przesyłane przez was foteczki . –Dziękuję Aneta 30 – Norbert to prześliczne imię dla chłopca . Zresztą również podobają mi się imiona męskie zawierające „r” . Takie jak : Robert , Norbert, Igor, Bartosz, Oliwier itp. . Ja czasami myślę sobie tak nad imieniem dla dziecka ale mam dziwne przeczucie że mimo zamysłu jak zobaczę maluszka to i tak mój plan się zmieni . Aha –mój gin powiedział mi że mam zacząć się ograniczać z jedzonkiem bo w 26 tyg mam więcej już o 8kg i 200 g . No cóz jak trzeba to trzeba . Wczoraj kupiłam maszynę do gotowania na parze więc się przyda hehe. :-) :-) :-) :-) :-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje drogie kolezanki:) dzis mam suuper dzien od rana usmiechnieta i radosna w nocy spalam bardzo dobrze!!jednak nie zrezygnuje z nocnego paczusia dzis tez obalilam!! co do totka to powiem wam ze niezle sie zdedzilam zobaczcie same moje liczby: 3,16,24,28,31,44 liczby totka:2,15,25,29,30,6 takze 5 liczb mialam o jedna z boku hehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm -przepraszam Was ale wsawianie fotek nie jest moją najleszą stroną ,bo nigdy tego nie robilam. Wstyd się przyznać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga -faktycznie gdyby tylko coś cię tchnęło dać o 1 liczbe więcej to zostałabyś milionerką . He He . Ale nic stracownego . Moze innym razem -tego ci zyczę . Ja miałam 3 x po 3 liczby treafione i ponoć dostanę za nie po 16 zł x 3 . No cóz dobr i to . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje drogie kolezanki:) dzis mam suuper dzien od rana usmiechnieta i radosna w nocy spalam bardzo dobrze!!jednak nie zrezygnuje z nocnego paczusia dzis tez obalilam!! co do totka to powiem wam ze niezle sie zdedzilam zobaczcie same moje liczby: 3,16,24,28,31,44 liczby totka:2,15,25,29,30,6 takze 5 liczb mialam o jedna z boku hehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta jak chcesz wysle ci adres tyle ze narazie ja sprawdzamy bo ja to dopiero noga komputerowa jestem ale widze ze na tej stronce nie mozna chyba utwozyc prywatnego profilu:( wzucilam zdjecie swoje i juz jacys uzytkownicy skomentowali fotke😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka, udało mi sie wkleic fotkę, ale szkoda właśnie, ze to jest ogólnodostępne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam tej stronki ale udalo mi sie wylaczyc komentarze nie wiem powysylam wam adres i haslo same ocencie czy chcecie z niej korzystac jak nie to zostaje nam stworzenie jakiegos prywatnego bloga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mała Agatko piękny brzuszek, wszystkie macie podobne, no może oprócz Vanilki, bo Ty masz jeszcze maleństwo, ale to lepiej dla Ci, jeszcze zdążysz się nanosić ciężarów. Anetko, mi też się podoba imię Dawid, ale jest teraz zbyt popularne jak dla mnie. A jest faktycznie imieniem hebrajskim, ale przecież Marta, Anna i cały imiennik biblijny to imiona hebrajskie czy jak wolisz żydowskie i uważam, że to nie jest istotne. Tylko mało oryginalne, niestety. Upały mnie wykańczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy pochodzimy od żydów :) Jezus też był Żydem. Dla mnie nie ważne jakiego pochodzenia jest imię, ważne że jest ładne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz sobie tam zajrze tylko kakao zrobie... Fajna aj wgrywanie fotek jest bajcznie proste...poradzisz sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja 70 lestnia ciotka ostatnio mnie opieprzyla ze dalam nierodzonemu dziecku imie ..ze niby kusze los ....dobrze ze ja sobie takimi przesadami glowy nie zwaracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie babcia krzyczy że już kupuje różne rzeczy że mogę stracić dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki sprawdzac poczte te ktore nie dostaly niech krzycza !!! ja nie mam wszystkich adresow wiec przekazujcie namiary dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta wlasnie widze ze juz lozeczko gotowe i czeka na didula:) juz masz chyba duzo rzeczy ja nie wierze w przesady a teraz jak wyjechalam i slysze tylko przez telefon to juz w ogole widze to zupelnie inaczej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×