Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Daff dla mnie to też jest nienormalne. Ja na szczęście płacić nikomu nie muszę bo dla mnie to chore. Lekarz sam mi zaproponował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokasta a ty gdzie rodzisz??w Pucku ??/ bo słyszałam że to najlepszy szpital!!moja szwagierka tam dwa razy rodziła!!ale ja niestety mam zadaleko:( poród rodzinny tam nic niekosztuje bo tam gdzie ja rodze to aż 200 zł!!!!!!ale niejestem pewna czy chce porodu rodzinnego ale pewnie to sie zdarzy zmienić do porodu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka ja też nie znam tych lekarzy tylko mój ginekolog się spytał gdzie chce rodzic i jak mu powiedziałam że w bródnowskim to mówi ze może zadzwonić do kolezanki żeby mnie pod opieką lepszą mieli... Trochę to smutne że tylko te osoby co mają hajs albo znajomości mogą się nie bać... !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! Ale paskudna pogoda aż mi się wstać nie chciało. Zuzanna mieszkasz gdzieś w okolicy bielańskiego? Ja też będę tam rodzić. W piątek idę do lekarza na ostatnie usg mam nadzieję że dotrwam :) bo jutro zaczynam 40 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Ja jestem znów u mamy :-). Niedługo tu będę się przeprowadzać jak mąż wyjedzie do Włoch na 3 tyg. Karolinko ja też mam tk samo jak ty i to jest normalne więc musisz czekać aż coś się zacznie. Ja myślę praktycznie codziennie że może to dzis ale potem sie kładę spać i wstaję normalnie rano. Ja sie czuję dobrze. Ja już wiem ską mam te skurcze bolesne bo one są tylko wtedy jak siedzę i zaczynam mieć pełny pęcherz i jak pójdę do toalety i potem troche rozchodzę to jest ok. Więc to jeszcze nie to. Jeśli chodzi o lewatywę to mi ją w szpitalu zrobią bo oni sie nie pytaja czy się chce czy nie. A poza tym ja teraz się wypróżniam codziennie a nawet dwa razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do lewatywy to mam już zestaw i położna zrobi mi w szpitalu jeden stres mniej przy porodzie. Wyrzuciłam dziś męża do salonu ze spaniem strasznie się wiercił i ciągle mnie budził i wyspałam się się w końcu całe łóżko dla mnie :) No ale mąż się nie wyspał bo co godzinę do mnie przyłaził i sprawdzał czy dobrze się czuję albo przytulał się. Powinnam dziś posprzątać ale mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuski 👄 hm.. co do tej lewatywy to moja kolezanka rodzila w wodzie i jej nie robili wiec nie wiem jak bedzie ze mna :) ale i tak sie nie stresuje wazne zeby malutka byla zdrowa ;) i tak wszystkie polozne sa przyzwyczajone wiec nie bede sie wstydzila co innego jakby mial to robic facet :O dzisiaj w nocy pobilam rekord wstalam chyba z 10 razy :O a teraz mnie boli podbrzusze jak na @ hm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelw ja nie wiem jaka pozycja. Mi się wydaje że to jest obojętne bo ona zadziała w ciągu 5 min bo ja tak miałam akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski mam pytanieczy wam tez cos w piczce strzela jak sie w nocy wiercicie??mnie to juz wogole coraz bardziej tam boli i czuje klucie w szyjce a male jak nie chce wyjsc tak nie chce a ja juz zmeczona jestem ta ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej foczki🌻 widze ze wszystkie mamy te same objawy to znak ze napewno sie zbliza wielka chwila!!:) Ja tez dzis w nocy nie spalam zbyt dobrze obudzilam sie o 3 i fiukalam do 6 bolal mnie krzyz nogi, kolana, stopy, troszke brzunio dolem ale to doslownie niedlugo a do siusiulandu wstawalam tez kolo 8 razy! Łożysko III stopnia nie oznacza ze dziecko nic juz ie bedzie dostawalo ale to co bedzie dostawalo nie bedzie juz tak wartosciowe jak do tej pory i napewno juz nie bedzie tak nabieral na wadze!no i to jest oznaka ze porod bliziutko! wlasnie nakarmilam babcie zrobilam obiadek mam pomogla mi posprzatac wyszykowalam meza do pracki:)z rana zrobialam juz badanka morfo i mocz zeby miec akutualne do szpitala i jutro znowu na ktg i z wynikami:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka mnie nie szczela nic w piczce ale w nocy jak sie kręce to mnie boli dół brzucha jak na @ i tył pleców. To są te objawy przepowiadajace poród ale one mogą być 2 tyg przed lub 3. A mi dziś czop wyszedł znów bo to tak powoli wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata chyba będziesz następna :D:D Agnieszka to mnie uspokoiłaś :) JA lewatywe robiłabym na czworaka podparta łokciami żeby jak najdalej do jelit poleciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Marta ja to już mogę rodzić bez niczego :-). Mąż wczoraj mi powiedział że lepiej by było gdyby mała wyszła teraz bo on chce jeszcze zobaczyć ją i przytulic :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka to jest taka galaretka. Poznasz ze to czop bo tego będzie więcej. Ja też miałam przeżroczysty czop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to już zgłupiałam bo 3 tyg temu miałam taką galarete przeźroczystą i wątpie żeby to był czop... Bo chyba za długo bym bez niego już chodziła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ta galareta u mnie była przez jakieś 5 dni w sumie ale nie za każdym razem jak szłam do toalety i strasznie się ciągnęła jakby była jeszcze gdzieś tam w środku do czegoś przyczepiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta to u mnie tak samo ciagnela sie i nieraz sie na waginie gdzies zaczepila i nie byla za kazdym razem jak szlam do wceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to u mnie tak samo :) Ale nie była ani z krwią ani z niczym całkowicie przeźroczysta ta wydzielina... Glutki takie dosłownie jak nitki grube można było rozciągać mężowi pokazałam to się zdziwił co ze mnie wychodzi bo to najczęściej podczas kąpieli zauważałam jak się tam myłam. Czułam że coś wisi hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×