Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aż się uśmiechnęłam

jak można w tym chodzić?

Polecane posty

Gość a to ktoś
bo to nie jest do chodzenia, panie zakładją, stają kolo rurki i kręcą tyłkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huhuuuu :D:D:D ale w sumie jakby bylo za 5 zl bym kupila dla jaj :D:D:D haha mialabym na tym prawie 2m :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Ciekawe jakie to ciężkie . . . Ja też na tym miałabym prawie 2 metry /hihi/ Nie no, ale to jest po pierwsze nie wygodne, po drugie brzydkie i nie nadaje sie do chodzenia tylko do stania i kręcenia tyłkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Ciekawe jakie to ciężkie???????? . . . Ja też na tym miałabym prawie 2 metry /hihi/ Nie no, ale to jest po pierwsze nie wygodne, po drugie brzydkie i nie nadaje sie do chodzenia tylko do stania i kręcenia tyłkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka o takich marzyla i chciala sobie kupic, a chodzilysmy do gimnazjum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz wyobraźcie sobie, że wam noga ujechała w bok i łamiecie sobie kostkę w 7 miejscach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to są buty \"do pracy\" albo do sypialni. W życiu bym w tym nie wyszła na ulice, a tym bardziej na imprezę. Nie sa jakies strasznie ciężkie, ale bardzo niestabilne. Nawet na dywanie można sobie kostkę skręcić. Tańczyć w tym, czy chocby streaptease zrobić to juz wyższa szkoła jazdy. No ale czego się dla chłopa nie zrobi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×