Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emoneoo

Pytanie odnośnie okresu próbnego

Polecane posty

Gość emoneoo

Mam do Was pytanie - podjęłam pracę jestem na okresie próbnym z tym, że przy rozmowie kwalifikacyjnej szefowa oznajmiła, że chce kogoś na dłużej( - niestety ja nie mogę z przyczyn osobistych a raczej rodzinnych - wypadek losowy w rodzinie i musze się zająć tą osobą) kontynuowac pracy - czy w takim wypadku moge liczyć na łagodne potraktowanie ? Podejmując pracę 3 miesiące temu nie wiedziałam, że coś takiego sie stanie...miał może ktoś z Was podobne doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emoneoo
hmm...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
Nie bardzo zrozumiałam o co Ci chodzi..co masz na myśli łagodne traktowanie.Nie przedłużysz umowy po okresie próbnym i sprawa załatwiona.Nie musisz nikomu nic tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emoneoo
dostałam pracę - 3 miesiące temu - przy romowie zawarłam z szefową, że po 3 miesiącach okresu próbnego ona przedłuży mi umowe - bo chce mieć pracownika na stałe. Zgodziłam się z radością - aleee tu jest problem okres próbny mi sie kończy a ja nie mogę przedłużyc umowy z osobistych przyczyn... obawiam się, że może być zła na mnie, że poświęciła mi tyle czasu na naukę bym była dobrym pracownikiem...ale to nie moja wina... w sumie napisałam to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty masz prawo nie przedluzyc umowy. Na spokojnie wylumacz sytuacje i przepros.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×