Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniia9864

odradzam zakup svr lysanel .kupilam i zalamalam sie

Polecane posty

Gość moniia9864

zaplacilam 40 zl i zaskórniki jak byly tak są. beznadziejaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile stosowałaś i gdzie kupiłaś? ja to stosowałam kilka lat temu i potem cieszyłam się śliczną skórą i nadal tak mam , no moze czasem cos wyskoczy,ale nie mam takiej tragedi jak wtedy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda_Rybka
Ja tez kupiłam lysanel i to od razu zestaw na dzień i na noc i, niestety, też mi nie przypadł :( Po każdej aplikacji okropnie mnie swędziała skóra i była mocno zaczerwieniona. Ponadto krem na dzień wcale nie był taki fajny pod makijaż jak to było napisane. Brzydki zapach bardzo odrzuca- już lepiej gdyby kremy były bezzapachowe. Bardzo żałuję że u mnie się te kremy nie sprawdziły- próbowałam i próbowałam i nic- ciągle to samo więc kremy poleciały gdzieś w kąt. Ale oczywiście to tylko moja opinia bo wiem że niektórym pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda_Rybka
Ja sama kupiłam. Dermatolog polecał mi tą firmę ale do zakupu nie zmuszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola_2
ja mialam. co prawda nie zaszkodzilo mi, ale nie jest to zadna rewelacja. A polecili mi w aptece w superpharmie... dlatego kupilam, ale nie warte ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może po prostu nie do waszej cery?? bo wiele osób myśli, że ma trądzik ( i wiele lekarzy dermatologów też tak myśli^^) a tak naprawde np. powodują to chormony lub ich brak, albo często się zdarza, ze skóra jest za sucha, albo złe odżywanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×