Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość popiołek

kiedy zacznie twardnieć nóżka

Polecane posty

Gość popiołek

Cześć wszystkim wielbicielom gruboszków. Coś mi nie pasuje w moim kffffiatku, ponieważ nie twardnieje mu główna nóżka. Muszę ją podtrzymywać patykiem - ba patyczkiem, bo kfffiat jest mały, jeszcze. Otrzymałam go w październiku zeszłego roku i po licznych perturbacjach mam 3 fajne sadzonki już rozsadzone od zeszłego roku, ale tylko 1 opiekuje się osobiście, i ta jednej właśnie nie chce twardnieć w nóżka. Główny "konar" jest giętki, a ma 20 cm. Mam u dołu jeszcze 3 malutkie odrostki, tez obficie usiane listkami. Nadmienię, że wsio szybo pączkuje i listeczki sie plenią, więc wpadłam na pomysł obcinania nowych nabytków, żeby "energia" szła w poprzek a nie wzdłuż. Czy to dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metrowy grubosz 12 lat
Dobry. Może to byc też skutek za małej ilosci światła i za szczodrego podlewania, na szczęście teraz słońca przybywa to może mu się poprawi. Może też w ziemi ma już za mało składników odżywczych, z wiosną, od marca można zacząć delikatnie nawozić. Zaszczepka zaczęła rozwijac się na jesieni, gdy światła słonecznego ubywało i wg to jest główna przyczyna twojego problemu. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppppopo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj niebieskich tableek
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj niebieskich tabletek
ups, literówka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×