Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izunia1980

proszek dla dzieci

Polecane posty

Gość izunia1980

jestem świeżo upieczona mamą i mam pytanie jakiego proszku do prania najlepiej używać? Znajomi mówią że specjalnego dla dzieci inni że zwykłego. Mała ma 12 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używałam jelp uwazam że jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja po jelpie miala uczulenie i musialąm mezowi dawac wszystkie ciuchy co mialam dla niej w szpitalu i pral w lovelli i suszyl suszarka :D:D:D do tej pory jej piore w Lovelli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hym, używałam Bobasa i Jelpa - nie ma różnicy, a Jelp dużo droższy. Dziewczyny na konkurencyjnym forum bardzo chwaliły proszek Dzidziuś (?) - choć ja osobiście nigdy takiego nie widziałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobas wogole nie pachnie-to jego jedyny minus A Dzidziusia naprawde polecam-sa rownież plyny z tej serii. Jak dla mnie pachnie ladniej niz Lovela. Jelpa nie uzywalam wiec nie oceniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cenowo jak mniej wiecej wychodza te proszki? czy te dzidziusie i bobasy sa tansze niz lovella? Bo wiem ze jelp jest duzo drozszy nic lovella. Przynajmniej w moim ukochanym realu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidziuś - pięknie pachnie i nie uczula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidxziuś wychodzi polowe taniej niz lovela i ta reszta ja bodajze za taka mała plastikowa paczke jak sa standardowe male placilam 7.50 i rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emka84
mam dwojke dzieci i od ich urodzenia pralam ciuszki w vizirze jest najlepszy i nie uczula dopiera wszystki ciszki co niektore przeznaczone dla dzieci nie dopieraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak mały skonczy rok bede mu prała w Persilu bo sprwdzony a vizir :O i te inne u nas sie nie sprwdzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emka moze Twoje dzieci nie maja sklonnosci do uczulen, ale viziru to bym sie bala uzywac dla dziecka :/ ja sama mialam po vizirze uczulenie i musilam zmienic na dosie :) na razie dla dzidzi uzywam lovelli, milam probke z jelpa i niezbyt mi podszedl, a bobasa kiedys dla siebie uzywalam i jest ok i cena taka sama jak kazdego innego proszku 9zwykle te dla dzieci sa drozsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie lubie viziru bo mi dzieci uczulił a teraz kupuje persil senitive w plynie i jest rewelacja bo cale uc\ulenie zeszlo i ubrania doprane duza butla to 40 pran a koszt 33zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy i najmniej uczulający jest PŁYN LOVELLA . Polecam. Mam córkę alergiczke o bardzo wrażliwej skórze i po tym płynie nic jej nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze prałam w Lovelli, ale okrutnie mnie uczuliła (dziecku nic nie było ;) ) teraz piorę w Jelpie i jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×