Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysekak

Co założyć do czerwonych szpilek???

Polecane posty

Co można założyć do czerwonych, elegenckich, skórzanych szpilek?? Bo czarne spodnie i czerwony pasek to moim zdaniem \"oklepne\" ??? Proszę o rady!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem wszelkie odcienie szarego, srebrnego. Także z fioletem jest modnie w tym sezonie- ale dla mnie to się jakoś za bardzo gryzie. Pasują też granaty- np. klasyczne proste granatowe jeansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję OSZUSTKO - moim zdaniem fiolet i czerwień też nie jest oobrym połaczenime, szczególnie do pracy, gdzie trzeba wyglądać profesjonalnie i stylowo. Ja własnie mam już dość czarn-białych, szaro-białych połączeń i zaczęłam nosić do takich ubrań np. czerwone korale, później czerwona bransoletkę, a teraz kupiłam czerwone buty, jak większość moich współpracowników zaakceptowała te rzucające się w oczy dodatki. Muszę ich trochę rozruszać, tym bardziej, że moja praca to PR !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sevvven
ja propnuję jeszcze na przykład zlote dodatki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję serdecznie i czekam na więcej, skórzanych spodni ani skórzanej spódnicy to do pracy NIGDY w życiu nie moglabym załozyć, ale dziękuję za odpowiedź :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruyuiyregh
o co myślicie o czewonym w połączeniu ze zgniłą zielenią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zawsze łączę czerwień
z brązem. Wygląda to tak "naturalniej", mniej kontrastowo niż z czernią czy bielą. NO i bardzo ciemny fiolet, granat, ale przede wszystkim brąz w rożnych odcieniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszystko zalezy od fasonu szpilek i odcienia czerwieni, moze dolaczysz jakas fotke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×