Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olek300.

Jak mam się ubrać ??

Polecane posty

Gość olek300.

Jestem facetem -po co tu wchodzę ? Otóż chcialbym zapytać was dziewczyny jak waszym zdaniem powinien być ubrany facet ok 30-32 lata .Rozzstałem się jakiś czas temu ,teraz zuroczyla mnie pewna dziewczyna i chcę dobrze wypaść . Nie jak burak. Dotąd jakoś ubierałem się bez specjalngo namysłu -sportowa a do pracy marynarka plus jeansy, ale teraz spytam . Aha mam krotką bródkę plus wąsy -czy to nie jest passe ?/ Podsłuchałem laski w pracy które obgadywaly "zarośniętych " czy to takie obciachowe ?? . Dodam :jestem szatynem ,wysokim szczupłym -jak powinienem się ubrać ?? Piszcie ! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby tak twoja dziewczyna
dowiedziala sie ze zadajesz takie pytania pewnie by sie zalamala :O nie no serio - ubieraj sie tak zeby czuc sie swobodnie, dobrze ile czasu mozna chodzic w "przebraniu"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie to popieram poprzedniczkę - najlepiej ubierać się w coś w czym się dobrze czuje, jeśli dziewczynie będzie faktycznie na Tobie zależało to nie będzie zwracała uwagi na te czy inne szczegóły - wiem po sobie, mój chłopak ma kilka nawyków które mi się kompletnie nie podobają, ale po prostu nie zwracam w nim na to uwagi :) osobiście mi się podoba jak ktoś nosi marynarkę plus dziny do pracy, wygląda elegancko ale nie ZA egelancko :) natomiast po pracy - dzinsy tez sie przydadza, do tego jakiś sweterek, może bluza jesli nosisz, koszulki polo i będzie dobrze ;) zarost ? co komu pasuje, nie widzę więc nie będę oceniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×