Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CaliforniaLove

Kto widział jakieś ładne kolczyki?

Polecane posty

Gość CaliforniaLove

Hej! Szukam prezentu dla mojej kuzynki.Dziewczyna ma 17 lat,uwielbia długie,kolorowe kolczyki.Trochę takie bazarowe. ;) Może ktoś widział coś ciekawego na allegro albo gdzieś indziej? Będę wdzięczna za jakiekolwiek sugestie . :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajrzyj do działu
praktyczne informacje na temat wylęgarnia pomysłów tam Ci dziewczyny zrobią takie kolczyki jakie tylko chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CaliforniaLove
Dzięki. :) Zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CaliforniaLove
Przeglądałam Pakamerę i Wylęgarnię,mnóstwo fajnych rzeczy,ale ceny faktycznie trochę przesadzone.Nie dam za kolczyki typu-metalowy drucik plus koralik 40 zł( plus przesyłka). Wypatrzyłam na allegro kolczyki,nad którymi się zastanawiam,zaraz poszukam linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajrzyj do działu
ale ja nie mówię o wylęgarni galerii, tylko wylęgarni - temat na forum :) ceny mają bardzo ok, tzn zroznicowane, zalezy od materiałów ale srednio o polowe taniej niz w decobazarze np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CaliforniaLove
Ha ha wiem,ja tez w takich nie gustuję.Ale ta dziewczyna lubi takie świecidełka. Mieszkam teraz na zadupi i nic ciekawego tutaj nie mogę kupić,dlatego szukam przez net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
"zajrzyj do działu ale ja nie mówię o wylęgarni galerii, tylko wylęgarni - temat na forum ceny mają bardzo ok, tzn zroznicowane, zalezy od materiałów ale srednio o polowe taniej niz w decobazarze np " nie wiem za bardzo gdzie mam zajrzec? tutaj na forum moda i ubiór? podpowiedz mi proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam fajny sklepik
Zagladałaś do www.decofabryka.pl ? Tam maja fajną biżuterie i ceny bardzo różne:) Od bardzo tanich po drogaśnie. Znajdziesz i takie i takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CaliforniaLove
Pełno wszędzie tych kolczyków.Już się na jedne zdecydowałam.Wypatrzyłam je na allegro :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×