Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hana banana

J.Lo świetna aktorka, fatalna piosenkarka.

Polecane posty

a... no i celowo chce mieć ten topik na dyskusji ogólnej :) chciała bym opinii od osób postronnych , niekoniecznie gustujących w kinie i zajmujących się muzyką. podzielacie moje zdanie, że Jennifer Lopez jest piękną i utalentowaną aktorką, świetnie gra swoje role i wyraża w świetny sposób swoją filmową postać? za to jej piosenki oraz skala głosu pozostawiają wiele do życzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej banana he he :) no nie wiem jak Ty ale ja oglądałam wszystkie filmy w których grała. nawet przed chwilką "Pokojówkę na Manhatanie" :):) podzielam Twoją opinię! nie lubię jej piosenek, nie podoba mi się też jej głos. nie ma talentu do śpiewania moim zdaniem. ...za to pięknie się ją ogląda na ekranie w każdej roli :):):):) 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w takich piosenkach jak jej
skala glosu ma mniejsze znaczenie i z reguly obleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest piękna
przynajmniej we filmach wydaje sie byc sliczna. wiadomo ze z taka kasa jak ona moze pozwolic sobie na kazdy zabieg upiekszajacy jaki tylko sobie wymarzy i jakiego zapragnie- widzialem pare zdejec takich fotek na ktorych wygladala bardzo niekorzystnie, staro, zaniedbanie,grubo . nie wiem czy jest tak tapetowana i przygotowywana do filmow ale wyglada w nich super. nienawidze jej klipow . sa bezsensowne :O:O:O pozdro wam :D i dobranoc ! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaspel
... przy niej chowaja sie obleśne laski jak nicole scherzinger - ktora tylko z doczepionymi włosami i kilogramem podkładu wygląda dobrze i inne tego typu które są beznadziejne a robi sie z nich nie wiadomo jakie cuda. piosenki ma faktycznie mizerne i głosik też :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiele jest serc które czekają
Wyślij jednego maila przeciwko polowaniom na foki. Giną w męczeński i okrutny sposób Błagam, znajdźcie chwilkę czasu!! Podpisz petycję w sprawie zwierząt zabijanych dla futer Proszę !! Wejdź w ten link!!!! http://www.empatia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penera z ursynowa
chciala bym tak wyglądać jak J.lo bo tak naprawde jestem do bani. tez musze nakladac tone tapety i doczepiać sobie włosy. poza tym gram kogos kim nie jestem zeby mnie inni lubili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up up up :D a może laski jej niecierpią i takie zazdrosne?? chyba tak hahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle na nia uwagi nie zwracałem jak i na inne (nicole scherzinger to juz tym bardziej porażka) aż do czasu gdy obejrzałem 'enought' ... teraz w moich oczach Jenni jest fajna :):):) szkoda ze w polsce jest jakaś chora moga na sztuczność - pełno farbowanych brunetek i blondynek ... :O:O:O:O nie łatwo znajeźć naturalną dziewczynę o orzechowych, brązowych czy kasztanowych włosnach z jasną karnacją... nieeeee czarne kudły i solara... bleeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temaciwo sie średnio przyjęło ze tak powiem he he ale dzieki :):) ja jestem szatynką o jasnej cerze :D:D fakt faktem też mam wrażenie , że to gatunek ginący :D:D :P:P:P:P:P:P:P:P Si ja 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest świetną aktorką...i lubię jej piosenki.ładna melodia,głos przyjemny...fakt że nie zachwyca bo ma dosyć niską skale głosową i ładną aczkolwiek nie zaskakującą czy oryginalną barwę głosu...ale dzisiaj do robienia dobrej nowoczesnej muzyki nie jest to aż tak potrzebne...śpiewanie wysokich dźwięków i zabawa a'la mariah carey wręcz przeszkadzają...dziś potrzebna jest muzyka do potańczenia a ballady nie sprzedają się na tyle dobrze by robić ich więcej niż dwie na całą płytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×