Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość longer1500

ZA DUŻY PENIS !!

Polecane posty

Gość longer1500

Siemka ! mam 20 lat i mam krzywego, grubego i długiego na 18 cm penisa !! dziewczyna z którą sie kocham mówiła mi że jego widok bardzo ją podnieca !! Ale jest problem gdy w nia wchodze i zaczynam to gdy robie to powli mówi że jest EXTRA ! A gdy robie to szybko i mocno to dochodzi tak szybko że nawet niemiaam z nią zabardzo zabawy!! Miała nawet już kilka wytrysków!! Mówi że mój penis wchodzi jej do macicy u jest super !! Ona chce codziennie ale to ja czuje sie jak niezaspokojona kobieta i już sam często odmawiam bo ona przeżywa kilka szybkich orgazmów a ja nic !! POmóżcie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, jak się ma do tego krzywy penis, ale spróbuj np. żeby to ona Cię posuwała, kiedy ty będziesz na łóżku w pozycji półsiedzącej. Też mam z obecną partnerką taki problem i to jedno z rozwiązań. Druga rzecz jakiej możecie spróbować to oral, jak już będziesz czuł się ok, no to wchodzisz, nie? :) Kombinuj, kombinuj, siurka masz nie od parady !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lyydia
Tylko pozazdrościć twojej kobiecie. Ja nie mam żadnych orgazmów. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia112
Też nie mam czy przez zmianę partnera może się coś zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość longer1500
To może wy mnie poznacie panie :) dajcie znac jak któaś zaintresowana :) obaj bedziemy dumni i szcześliwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eichhoernchen
ciesz sie ze nie za maly.. krzywy bo moze go trzymales przez dziecinstwo w jednej nogawce spodni.. przejdzie Ci koles xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×