Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamana jak nie wiem co

dodatkowa rozmowa o prace

Polecane posty

Gość zalamana jak nie wiem co

witajcie moze ktos byl w podobnej sytuacji i powie mi czy moje martwienie sie jest uzasadnione... chodzi o to ze w sobote mialam rozmowe w browarach w sprawie pracy, rozmowe pzreprowadzila ze mna kadrowa powiedziala ze mnie zatrudniaja od marca i dzis mialam stawic sie po skierowanie na badania ok ja dzis ide a baka do mnie ze mam przyjsc jutro poniewaz chce ze mna porozmawiac jeszce dyrektor, kierownik, szefowa laboratorium, kadrowa i ko wie kto jeszce...jestem zalamana powniewaz wydaje mi sie ze juz po pracy... po co raz mi mowi ze mnie zatrudnia a teraz jakas dodatkowa rozmowa.. niec nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
Witam.Nie załamuj się jeszcze nic nie jest stracone.Pisałaś że na rozmowie w sobotę było ok.A dzisiaj rano spotkały sie mądre panie i wymyśliły,że potrzebna jest jeszcze jedns rozmowa..Myślę że to taka gra nerwów..Nie poddawaj się ,a jutro wszystko się wyjaśni.Powodzenia i napisz jak poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana jak nie wiem co
zdołowana jestem ..wydaje mi sie ze juz moze kogos maja na moje miejsce i nie maja sie mnie jak pozbyc to przeprowadza ze mna super rozowe z wiedzy i na koniec tekst porzyrko nam ale nie ma pani kompetencji etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×