Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość który szpital

Porodówka w szczecinie

Polecane posty

Gość który szpital

Jestem w 13 tygodniu ciąży, ale u już zastanawiam się nad szpitalem w którym będę rodzić. Nie mam do tej pory żadnych doświadczeń z pobytem w szpitalach, a tym bardziej z oddziałami połozniczymi. W związku z tym ma pytanie do dziewczyn które mają poród już za sobą, który szpital polecacie i czym kierować się przy wyborze porodówki? dziękuję i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość który szpital
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rodziłam na pomorzanach i byłam bardzo zadowolona. pojedyncze porodówki z wanną, piłką itp, mąż przy porodzie mile widziany bezpłatnie (20 zł ubranko tylko), odwiedziny bez ograniczeń, dziecko od pierwszej chwili cały czas razem z Tobą, wszystkie zabiegi przy dziecku (lekarz, kąpanie itp) na miejscu w pokoju. Jak chcesz obejrzeć zadzwoń i zapisz się, co czwartek chyba organizują tam takie wycieczki dla babek w ciąży i wszystko pokazują - od izby przyjęć przez porodówkę aż do sal poporodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość który szpital
dziękuję za info na pewno pojadę pozwiedzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotra skargi nie polecam bo syf i zła renoma zdroje dobre ale daleko i moją kumpelę kiepsko potraktowali nie tak dawno, że po cc wypisała się wcześniej na własne żądanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość który szpital
kiedyś podobno dobrą renoma cieszył się szpital w Policach, nie wiem jak jest teraz, ale chyba też się przejadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodziłam w zdrojach i byłam zadowolona. Bardzo przyjemna położna, pani doktor która odbierała mój poród prowadziła moją ciążę więc zadbała o mnie i moje "ciało" odpowiednio:) Sale, podejście do pacjętów i dzieci też bez zarzutu. Ogólnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość który szpital
właśnie sprawdziłam w internecie, w Policach nadal istnieje oddział połozniczy, funkcjonuje też szkoła rodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale oni chyba bankrutują, nie wiem, dawno nikt ze znajomych tam nie rodził ja wybrałam pomorzany, bo to klinika i poza tym bliziutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam na Pomorzanach badania prenatalne i miałam mozliwosc trzykrotnego poprzygladania się: czysto,nie śmierdzi,personel od salowej do ordynatora--życzliwy,słuchajacy rozmawiałam z kobietami z położnictwa--zadowolone:) gdybym była ze Szczecina,rodziłabym tylko tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×