Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
casa nova

zdrada już na weselu...

Polecane posty

Gość jak lelija
Ale widziałam jak świeżoupieczona żona wujka czule bardzo obściskiwała się z kumplem, nie wiem może z byłym. Nie mój biznes. Miałam jakieś 6 lat i nie bardzo mnie to zdziwiło. Skąd miałam wiedzieć, wcześnie widziałam tylko mamę i tatę jak sie przytulali. Dla dziecka normalne więc było, że dorośli się przytulają, całują i to dobre jest:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaa23
ślub można unieważnić do 72 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poweselna
To może mały konkret definicyjny: ślubu nie można unieważnić. Można co najwyżej stwierdzić nieważność. A to nie jest to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza noc po slubie spedzilam z bratem meza bo maz byl pijany i spal a ja obok niego z bratem sie bzykalam a ze troche wypilam to dymal mnie jak chcial a mial czym nawet nie pomyslalam sobie ze tak noc poslubna bede przezywacale wspaniale mnie zjechal az nogi mialam jak galareta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwiadek

bylem gosciem wesele gdzie 6osobowa zespol gral,po kolacji jak oni jadali na dla donich wyznaczone pokojak .Goszci juz denerwowali na dlugi przerwa muziki,pan mlody jego mamusi i mama panna mloda miali interweniowac ale dzwi te pokoju byl zamkniety na klucz.Mlody i jego matka wysli ze moze strona balkonu bedzie otwarty.Na i byl a pan mlody jak ochylil dzwy troche ze nie zendlal.Muzikanci zamijast jesc uprawiali sex z pannom mlodom,jak filmje dwuch na czipke jeden na buzi a reste zaczinal ubrac ale byl wydac ze oni tez kochali i puszcili wczeszniej.Mlody jak zlapal thu mial atakowac ich,ale jego mama zlapala ramionai mowyla stan bacz czicho jak robis awantur wsisci dowidza,a tak moze tylko my.Mlody lzamy oczu kiwal glowa,i nie ruchomil.Muzikanci akurat puszcili do czipi i wycofali te welky pali.A ten do buzi akurat explodowal do buzi panna mloda jak uwazili mlodego i jego mama,a jak wy straszil wy slizgal jego czlonek zalajac cala twaz panny mlody,a ona zlapal go i prowadzil spowrotem do buzi i wy ssal do ostatni kropli.A teraz odezwal matka mlodego albo gracie bez przerwy do rana albo nie dostajecie ani grosze.Ok mowyli muzikancie i ktore juz byl ubrane wszedl grac.A ty odliz wycziszc i uberaj te ladacznica,jak juz po szlubilesz.A mlody do sedl do panna mloda ktore byla calkem zalana spermom,  i w czagala majteczki na zalana czipczi.Wyrwana ruchem tak jak byla spermione buza po calowala mlodego.To bedzice wczas,bjustonosz zapinaj i uberaj ja mowila matka mlodego i wyszla za ostatni muzikantem do haly.A mlody pomog szybko ubrac zonie i wy chodzili.A dzwiach czekala ich matka mlodego,no tak miszlalam mowyla.Tak chess ja pokazacc? cala po spermiana iscie umyc, udaj szybko ze calujecie i od liz chacaz buzka bo idze ktosz i zaraz do miszlacosz.No i mlody oblizal czalowal zoneczka,i poszli tanczec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam te wasze historie i jestem załamana. A potem tyle rozwodów, nic dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sama byłam obmacywana na własnym weselu, miałam na sobie suknię wytaliowaną z dużym dekoltem i odważnym wcięciem z boku nogi, bez koła i innych historii. Po tyłku jak się ponapijali to kilku takich macało mnie regularnie w tańcu. W końcu zaczęłam unikać ich. Nad ranem już pijana, chodziłam z kuzynką i jej mężem do pokoju, po to po tamto, kilka razy. Jak kuzynka szła do swojego pokoju to czsami jej mąż wchodził ze mną i brał jakieś cięższe rzeczy. To mnie tam nieźle macał, raz posadził mnie na chwile na kolanach i wsadził rękę w dekolt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też w tańcu próbowali macać po biuście. W sumie byłam ciekawa, jak to się skończy. Ale nic poza tym się nie wydarzyło. No i pan fotograf mnie podrywał, nawet trochę po weselu, namawiał na różne rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×