Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość liliananaanana

nie mam w ogole czasu zrobic cos dla siebie

Polecane posty

Gość ufliczka
wiesz gdyby pogoda już byla lepsza, więcej slońca to też jest inaczej , teraz taka przytłaczająca pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
a ja się biorę do pracy bo zaraz prezes przyjdzie a ja tu sobie kliku kliku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zdania że
niezorganizowanym kobietom brak czasu dla siebie. Jestem zarówno żoną jak i matką i problemów nigdy z czasem dla siebie nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jestem zdania
to zależy jakie ma się dziecko, są takie co cały dzień bardzo głośno i dobitnie domagają się uwagi,wcale nie mają zamiaru spać dłuzej niz 10-15min więc by się ze wszystkim wyrobic trzeba by albo zostawić wrzeszczące niemowlę w łóżeczku, albo przywiązać sobie do pleców wzorem afrykańskich kobiet, albo gotować obiad w nocy...także nie zawsze to kwestia dobrej organizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
APEL DO WIECZNIE ZAJĘTYCH:dziewczyny, kobiety, weździe się w garść i przestańcie narzekać.Spróbujcie znaleść pomoc w rodzinie , znajomych jeśli to możliwe i pamiętajcie-dzieci to przyszłość ale nie caly świat-wy mamy-też jesteście częścią tego świata i też Wam sie coś od życia należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
czasami tak jest że się wszystkiego odechciewa, jest szaro i monotonnie-ale trzeba zawsze znaleść dobre strony tego szarego życia- kiedy dzieciaki doprowadzaja do szału-można cieszyć się z tego że sa przynajmniej zdrowe. Zawsze trzeba znaleść jakieś pozytywy bo inaczej to można wpaść w depreche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×