Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dzindzer

Capuccino w ciazy

Polecane posty

Moze troche głupie pytanie ale zastanawiam sie czy cappucino w ciazy szkodzi jak normalna kawa? bo ostatnio codzinnie wypijam filiżanke czasem nawet 2 i zastanawiam sie czy to moze miec zły wpływ na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piłam małą kawe rozpuszczalną w ciąży z mlekiem i nic sie nie stało. W colijest i w herbacie więcej kofeiny niz w słabym cappucino. Więc sie nie bój. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ciazy wlasnie pilam oprocz kawy zbozowej cappuccino:)urodzilam zdrowa corcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak z "normalną" kawą - można pić w rozsądnych ilościach, jeśli nie masz zbyt wysokiego ciśnienia oczywiście. Ja mam bardzo niskie, więc nawet "powinnam", ale przez cały pierwszy trymestr mnie odrzucało od ulubionej kawki. Teraz sobie rozpuszczalną doprawiam kakao i mlekiem i tym sposobem wypijam czasem jedną, poza tym nagle polubiłam zbożową (Inkę) - pychotka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piłam kawe rozpuszczalną w ciąży. Oby nie za mocną ani nie za często. Wszystko z głową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie mozna pic slaba kawke w ciazy, jesli z mlekiem to tym lepiej . W cappuccino jest najmniej kofeiny z wszystkich kaw.Nie powinno Ci za szkodzic. Za to uwaga na kalorie bo to piekielnie slodkie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez uwazam ze cappucino nie zaszkodzi, ja pilam czarna rozpuszczalna dziennie w parcy i w domu po jednym kubeczku, w I trymestzre mnie odrzucalo wiec nei pilam ale potem maialm bardzo niskei cisnienei i musialam kawke strzelic zeby orla nei wywinac :) za to po porodzie zas mnie odzruca od kawy, ciekawe jak dlugo :D dodam ze maly pomimo ze ponad misiac wczesniej sie urodzil zdorwiutki jak rybka bez oznak wczesniactwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p1230
dla ciężarnej wyczytałam w necie że zdrowa dawka kawy to jedna filiżanka dziennie :) co do capuccino jest chyba slabiutkie i nie powinno zaszkodzic :) sama pije bo kawy nie tkne, fuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×