Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sok z wódką

Katowice

Polecane posty

Gość sok z wódką

mam pytanie dotyczące Katowic. Otóż słyszałem że jest bardzo dużo pracy właśnie w katowicach i chce się zapytać ile mniej więcej kosztuje wynajęcie jakiegoś mieszkania ile można zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok z wódką
może ktoś mi pomuc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarobki zależą od rodzaju pracy (jak wszędzie) jeśli chodzi o mieszkanie to zalezy od wielkości, miejsca polożenia, stanu mieszkania... ale są czasem fajne atrakcyjne kawalerki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy jaki metraż i gdzie
do0kładnie, czy w centrum czy na uboczu, ale z góry powiem, że ceny najmu kosmiczne - pokój w centrum to koszt 1000 do 1800zł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plus media oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katoss
Głupoty gadacie - trzeba dobrze poszukać - mi się udało za 450 zł wynająć niezłą kawalerkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe w jakim stanie
i ile miałeś czasu na poszukiwania mieszkania, chyba z 2 lata, nie śpieszyło ci się, to coś na piece węglowe taniego znalazłeś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katoss
ni e- było centralne, z wyposażeniem - najwyższych lotów to mieszkanie nie było ale było. Teraz wynajmuję za 600 zł 3 pokojowe. Czasu na szukanie nie miałem. Kawalerki szukalem na szybko, a to samo wpadło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceny wynajmu sa rózne.. od 450 zł + Taniej wychodzi czasem pokój w mieszkaniu. W dzielnicach ceny podobne. Co do pracy.. hmmm... zalezy jaka. Jak w budowlance to opór, aaa i jeszcze akwizycja. Z reszta to róznie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kotka :) widzę ze nawet z regionu tego samego jesteśmy :) Co do tematu - zgadzam sie z przedmówczynią - ceny są różne nawet i po 2,5 tys ale można i taniego coś znaleźć. Za 300 zł słyszałem o kawalerce w bytomiu :) Tylko dojazd jakieś 40 min samochodem a godzinę busem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 450 zł w katowicach
to ani w szopienicach i na murckach nie znajdziesz, a to jedne z gorszych dzielnic :/ do głupi mędrzec - mowa była o katowicach, a nie okolicach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katoss
ja praktycznie w centrum - na koszutce mieszkałem za 450..... jak się chce to można znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pisałem że w Katowicach można tanio znaleźć jak pisała przedmówczyni - czytanie ze zrozumieniem... a do tego dodałem o bytomiu, bo to nie tak daleko i zamiast płacić np jak uważasz 1000 to lepiej 300 + dojazd, ale to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garniturek, busem jadę z Bytomia do Katowic równe 25 min:):) Są mieszkania za 450 zł... mam z tym do czynienia to sie orientuję. Prosze wejść na gratke i zobaczyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak się gościu czy babka uparł swojego braku racji to nie przetłumaczysz. Kotka - piszesz o centrum a tamto mieszkanie było w miechowicach :) A tak wogóle to do bytomia się przeprowadzam z kato w ciagu kilku miesięcy.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to poszukaj mi za 450zł
na melinie chyba jakiejś heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze wspólnym kibelkiem
hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapracowany misiek
bo gościu się wbił na gratke i z głównej strony z ofertami z katów wyczytał centrum 500zł, ale nie wszedł w opis nie doczytał, że do ceny najmu należy doliczyć media i tak z 500zł zrobiło się 850zł :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapracowany misiek
dodam, że kawalerka 25m2 jak się w takim mieszkaniu zmieścić?? wstajesz, robisz krok i ściana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poszukaj mi za 450
ale ty głupia jestes - jasne ze sie da chyba ze nie potrafisz szukac bo jestes nieudolna heheheheheeh ja mieszkam w katowicahc za 500 zl ale moja kolezanka płaci 400... jak widać głupków ktorzy sie nie znaja na niczym a madrza jak wzykle jest duzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba w kartonie po pralce
mieszkacie za 400zł w katach hahahha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehhhh
mo ty z rodzicami tak mieszkasz hehehehhehehe ja wolę w bloku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różnie już nazywali dworzec
PKP, ale żeby blok hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehhhh
to Ciebie na dworcu zrobili heheheh ???/ dobre - ale współczuję - powiedz mamie żeby zaczęła swój fach gdzieś indziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hehhehhee
co do twojej prymitywnej wypowiedzi, nie będę komentowała... :o ale jak nie stać cię na droższe mieszkanie, to nie wyzywaj innych użytkowników od głupków i nieudaczników, mnie stać by płacić co miesiąc za najem 1100PLN i nie uważam siebie za głupią, bo pracuję głową na ten czynsz i zarabiam dosyć sporo jak na dzisiejsze warunki, ale nie wyzywam tych co płacą 400 PLN od żebraków, tak jak ty to robisz z tymi, którzy płacą więcej ehhh co za ludzie, wszystko ich denerwuje, sukcesy i lepsze życie sąsiadów, lepsze auto kolegi, droższe mieszkanie forumowicza :o:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehhhh
ale jaki to sukces?? też wynajmuje mieszkanie, też duzo zarabiam, a wy sie nabijacie ze jak komuś się uda wynająć za 400 zł to mieszka w kartonie :D Nie każdy musi płacić dużo - wystarczy poszukać, mieć okazję lub ..... bez szukania wziąć drożej to wszystko.... nazywasz wynajęcie mieszkania za 1100 zł sukcesem ?? hehe co to za sukces ?? tyle to ja raty za samochód płacę - mam też uważać to za sukces ?? nie pisz od rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh tak pokłóćcie się :) wina leży po środku jedni zadufani obrażają bo twierdzą że to karton za 400 zł a inni odgryzają sie...... Prawda jest taka że można mieszkać za 400 zł jak i za 4000 i tutaj nie ma żadnego sukcesu - to kwestia przypadku lub okazji. Stać mnie na mieszkanie i za 4000 i za 400 zł, ale 4 tys bym nie przeznaczył na to na pewno. Bo po co ?? Żeby spać za 4 tys?? I bynajmniej nie będę mówił że ktoś mieszka w karonie za 400 zł bo to żałosny prymityw tylko tak powie. Więc odgryzienie się po części rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nie każdy chce
mieszkać w ciasnej kawalerce za 400zł, niektórzy wolą wyższy standard i komfort mieszkania i tyle, jeju w czym problem? jak ktoś jest minimalistą to mu starczy 20m2 za 400zł, ale bym się tam z wszytskim nie pomieściła i żyło by mi się niewygodnie w ciasnocie... każdy ma inne potrzeby, a za mieszkanie też bym nie zapłaciła 4tyś, wolę coś po środku, duży metraż, za przyzwoitą cenę w granicach 1000-1800zł i tyle, a tu zaraz cię zaatakują i zmiażdżą hehhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×