Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tycholand

DANONE Bieruń...

Polecane posty

Gość Tycholand

jakie zarobki na lini produkcyjnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek_85
to zależy od miesiąca ale ok 2.000 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola tychy
2000 netto ? to chyba dosc sporo jak na produkcji? prawda? od czego to zalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaZ
Ja szukałam ostatnio ofert pracy tutaj http://www.praca-bierun.pl/ i niestety Danone się nie ogłasza... Czy to możliwe, że nie mają teraz zapotrzebowania na nowych pracowników? A może ja nie widzę? Ktoś z Was wie, gdzie teraz uderzyć po pracę w Bieruniu? Szukam czegoś na gwałt, widzę tu parę ciekawych ofert w okolicach, ale lepiej by było coś w samym Bieruniu. Macie jakieś info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja słyszałam ze dużo osób jest przyjmowanych po znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wszędzie, ale moj znajmy tam pracował wiec warto próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca na produkcji to nie jest szczyt marzeń, ale od czegoś trzeba zacząć. Teraz nie tylko danone oferuje tego typu pracę. W tych artykułach http://slask-praca.pl/miasto/bierun/ znajdziecie informacje na jakie stanowiska się dużo rekrutuje. Mój mąż pracuje w jednym z zakładów produkcyjnych i po dłuższym zasie awansował, także warto próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1800-1900 za miesiąc a pracujesz za dwóch pracownicy którzy pracują 10-14 lat mają taka samą stawkę co nowo przyjęci. Ogólnie pracują tam chamskie baby i czasami zasuwasz za dwie osoby i i tak jak szybko robisz słyszysz tylko słowo : "Przyśpiesz " to przecież nie jest praca na akord a traktują wszystkich jak niewolników .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1800-1900 za miesiąc a pracujesz za dwóch pracownicy którzy pracują 10-14 lat mają taka samą stawkę co nowo przyjęci. Ogólnie pracują tam chamskie baby i radzę na nie uważać bo dupę obrobią i są fałszywe . Czasami zasuwasz za dwie osoby i i tak jak szybko robisz słyszysz tylko słowo : "Przyśpiesz " to przecież nie jest praca na akord a traktują wszystkich jak niewolników .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×