Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pudel z Rodowodem

JEśLI NEI FOOBAR TO CO??

Polecane posty

Gość Marian z Opola
A szczym on taki lepszy np od winampa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian z Opola
A poza tym ciekawy jestem ile ci foobar płaci za takie teksty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winampa dawno pozbyłem sie z komputera .do winampa muciałem pobierać kodeki do niektórych formatów dzwieku, foobar200 odtwarza bez dodatkowych wtyczek formaty: MP1, MP2, MP3, Ogg Vorbis, AAC, MP4/M4A, Musepack, WMA, Speex, WAV, AU, SND, AIFF, FLAC, Ogg FLAC, i WavPack. ma rozbudowane funkcje umozliwoijace dostosowanie go do indywidualnych potrzeb i rozszerzajace jego mzoliwosci wtyczki , oprócz tego konwerter pozwalający na konwersję jakiegokolwiek źródła dźwięku na wiele formatów.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poropos winampa to foobar 2000 jest stworzony przez wspołpracownika firmy nullsoft Piotra Pawłowskiego , chłopak strzelił im bramke i stworzył lepszy odtwarzcz stricte muzyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian z Opola
Gówno prawda, do fobara trzea wszystkie kodeki ściągac tak samo jak do winampa, miałem to wiem, odinstalowałem ten syf po 15 minutach żmudnego rozpracowywania. Już odtwarzacz w gadu gadu jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty bredziszdo foobara nc nie trzeba zadnych kodekó sciagać odpalasz wszytkie pliki muzyczne na swiacie łacznie z bezstratnymi formatami do do winampa shitowego wszytko trzeba sciagac, a poza tym co gg ma z tym wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze i racja z tym foobarem
szkdoa tylko ze jest brzydki jak psia kupa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian z Opola
Tylko winamp. Nic mi nie płaci. Reklamuje go w czynie społecznym. Poza tym Foobar jest dobry bo jest mało znany. Jakby był popularny jak winamp to zaraz znalazłoby się paru frędzli którzy przesiedli bysię na niszowego winampa żeby byc oryginalnym i zachwalaliby ze wszystkich stron. Żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realisssssssta
Owszem, mozna zmieniac, ale kto ma czas na konfigurowanie programiku do mp3 przez pare godzin? Zeby skonfigurowac foobara to trzeba poczytac o tym, poinstalowac jakies wtyczki obslugujace rozne "upiekszenia"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foobar nie ejst lepszy do winampa bo jest mniej znany tylko jest lepszy ze wzgledu na to co powiedziałem wczesniej (bije na głowe konkurencje) gdyby nie faszytowska polityke windowsa dotyczaca formatów to powiedziałbym ze wmp jest lepszy niz winamp powaznie :-) Jak na razie Foobar nie ma konkurencji an rynku odtwarzaczy plików dzwikowych :-) sciagnij sobie i sie przekonaj ( no chyba ze nei znasz angilskiego i nei umiesz odkryś mozliwosci jakie daje foobar :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wraznie ze krytyczne głosy dotyczace foobara pochadza od ludzi którzy w o gole go nei uzywaja lub też mieli mieli zainstalowana stara jego wersja dawno temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian z Opola
Z foobarem jest jak z linuksem, zachwyca się nim grupka zapaleńców oderwanych od rzeczywistości, antyglobalistów wyzywających windowsy i winampy od najgorszych. linuks tez podobno jest dobry i do tego za darmo. tylko ciekawe dlaczego prawie nikt go nie używa mimo ze jest za free ? no ? masa konfiguracji to jest odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze prawisz pedro dobrze prawisz :-) a jak ktoś che zrobic cukeirkowego foobara to tez moze :-) jak powiedziałem mozliwosci konfiguracji interfejsu , wygladu i funkcjonalnosci sa w nim bardzo duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian z Opola
To podaj linka do najnowszej wersji foobara najlepiej po PL ze wszystkimi kodekami i żeby dało się odsłuchiwać radia internetowe w formatach winampowych, windows media-playerowych i realmediowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realisssssssta
Ja nie krytykuje foobara, tylko stwierdzilem fakt. Poza tym uwazam ze foobar jest dobrym programem: dobry dzwiek i dobry equilaizer. Duzy plus to otwieranie wszystkich formatow.I na przyklad foobar potrafi z jednego pliku (przy posiadaniu odpowiedniego pliku dodatkowego) wyodrebnic w playliscie poszczegolne kawalki. Wszystko w wersji podstawowej. Winamp widzi to jako jeden wielki plik i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian z Opola
Ludzie przecież z tego i z tego leci muzyka a chyba o to chodzi co nie ? Czekam na linka i nadal zastanawiam sie ile wam foobar płaci za taką nachalną reklame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian z Opola
Haha i tu cie mam, podobno foobar miał byc do wszystkiego. Radio to muzyka wiec czekam na wersję foobara z możliwościami radiowymi jak nie to zostaje w starym nie-trendy winampie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian z Opola
np. Radio Ma Ryja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian z Opola
w sumie są 3 formaty radia -winampowe -windows media-playerowe -real-mediowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze i racja z tym foobarem
o co wy sie panowie bijecie? Foobar to darmowy program o fantastycznej jakosci przetwarzania (64bit) i jesli chodzi o dzwiek to faktycznie przebija wszystkie mediaplayery i winampopodobne wynalazki. Niestety, zeby to uslyszec trzeba miec porzadny zestaw audio i konkretna karte muzyczna, na zwyklych glosnikach (takze tych z "pseudosubwooferem") z mediamarktu i wbudowanej ac97 jakosc jest mierna, czyli porownywalna do reszty odtwarzaczy. Uzywalem obu i pozostalem przy winampie - z braku slyszalnej roznicy na moim sprzecie (nienajgorszym ale nieco mu brakuje) zwyciezyla sila przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam komp podłaczony do miniwiezy sony i dzwiek jest ok , to nierto samo co dzwiek CD jesli słucha sie stratnych formatów ale potwierdzam ze foobar ma lepszy dzwiek niż chociazby wmp.jesli ktoś ma podłaczony komp z dobra karta dzwikowa do poazdnego zwestwu i np słucha muzyki w bezstratnych formatach komfort słuchania na foobarze jest zauwazalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×