Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ferdi

Co kobiety noszą w torebce

Polecane posty

Gość Polibuda
O kurcze ile wy tego nosicie! :D Ja mam tylko: chusteczki lusterko 2 blyszczyki telefon tabletki przeciwbolowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polibuda
A no i gumy mietowe portfel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okradłem apart
Byłem przekonany, że kobiety mają w torebkach : - zapasowe stringi ale widocznie skoro nie noszą to w jakim celu zapasowe ? - zapasowe rajstopy na wypadek przedarcia oczka - papier toaletowy na wypadek awarii na przystanku autobusowym - lusterko , jednak w jakim celu skoro jest moda na 'piorun strzelił w miotłę' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-notes -długopis -ołówek -portfel -dokumenty - krem do rak - puder w kamieniu -tusz do rzes -chusteczki matujace -chusteczki higieniczne -błyszczyk -lusterko -szczotke do wlosow -male opakowanie lakieru do wlasow - tampon/podpaska -klucze -ibuprom -guma do zucia -antyperspirant w sprayu (mala wersja) -tabletki od bolu gardla - okulary przeciwsloneczne (niezaleznie od pory roku) ostatnio wykopałam korkociąg i zakretke od sloika :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaceck
no coraz lepiej, a zaczynało się tak niewinnie. ach te nasze baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest
mam torebkę małą 10x5x19 portfel dokumenty telefon chusteczki papierosy zapalniczkax2 długopis indeks mentos szminka grzebień plasterki wszystko poukładane i znajduję za pierwszym razem jestem z pod znaku panny(pedantka-strasznie uciążliwe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.LOVE.TOREBKI
No wiec tak, w mojej torebce nosze: -szczotke -telefon -apaszke (wrazie by było zimniej) -podpaske -smycz PIESKA (Riko sie nazywa) -pomatke -błyszczyk -pilniczek -portfel -kolczyki -dzienniczek -gumka (do włosów oczywiście :) -kulka pod pache lub dezodorant -flakonik perfum Oczywiście jak każda pełno paragonów fiskalnych, karteczek (najczesciej pomazanych). MAM NADZIEJE ŻE POMOGŁAM :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co nosze w torebce? -parasolke -portfel -dezodorant -perfumy -podpaski higieniczne -książeczke zdrowia-w Częstochowie nie potrzebna ale noszę -telefon -książkę -chusteczki higieniczne -podpaski cienkie -dokumenty-dowód,kartę czipową do lekarza,przepustkę do pracy -zestaw leków przciwbólowych-paracetamol.zaldiar,ketonal forte,nimesil,nospa forte -długopisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dopisać -klucze do mieszkania I nigdy niczego nie mogę znaleść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhuhuhuhuhu:]
ja zawsze noszę maleńką torebkę taką mniej więcej jak połowa ulotki z marketów czyli połowa formatu A4:] Podstawa to: -portfel-lepiej byscie spytały co w nim mam bo tam dopiero sajgon jest:D mam pełno paragonów,również wyblakłych:]bilety na pociąg do Wawy z przed 2lat. nie potrzebne karty: rabatowe,bankomatowe,i ta najważniejsza na siłownie:]jest tam wykałaczka właściwie nie wiem po co?? kolczyk do języka O.o -klucze do domq -papierosy -zapalniczka -telefon -odtwarzacz mp4 Właściwie,to się zastanawiam jak to się tam mieści... a jeśli mam duzą torbę to pełno jakiś niepotrzebnych rzeczy tam jest i zawsze się zastanawiam co ja mam w tej torbie,bo taka ciężka ^^ wtedy to jest zestaw co powyzej plus -kalendarz dosc duży książkowy -długopis -woda -tampon jak się zblirza dzień zgrozy;) -Papiery po batonikach,torebki foliowe :/ po prostu zawsze mam w torebce jeden wielki śmietnik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenczukowa
Ksiażeczka zdrowia, ksiażeczka szczepien, kilka sztyftow do ust, chusteczki higieniczne, garsc kluczy, papierosy, zapalniczka, plyn do plukania jamy ustnej, woda termalna, male pudeleczko kremu z filtrem, podpaska, dwa portfele, ksiazeczka czynszowa, a w niej rachunki wszelkie, pendrive, rano drugie sniadanie, a po poludniu co drobniejsze zakupy, skarpetka cienka szt jeden w razie gdybym miała ochotę przymierzyć buty w sklepie, frotka do włosów lub spinka, za to grzebienia ani szczotki do włosów nie noszę, czasem tabek lub książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chusteczki , leki , klucze , portfel , bilety , grzebień , szminka , książka , śmieci wszelakie i różnorodne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Telefon Portfel Chusteczki Pomadka Lusterko Szczoteczka do zebow Klucze (czasem tampon)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A! Jeszcze: Guma do zucia Dlugopis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol :)
A jakie duże macie te swoje torebki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśsś
Telefon, klucze, chusteczki higieniczne, batonik, balsam do ust Decuabl, krem do rak Decubal, kalendarz, długopis, przepustkę do pracy. Wsio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zawsze mam wszystko, ale zazwyczsj nosze: -malą kosmetyczkę z akcesoriami do makijażu (podkład, puder, tusz) -balsam/pomadka/wazelina do ust -chusteczki higieniczne -lusterko -podpaski -nospa, ibuprom, czasem witaminy -klucze -telefon -długopis -portfel -słuchawki do telefonu -perfumy -grzebien -plaster z opatrunkiem -kalendarzyk -czasem skarpetki, rajstopy -krem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuup
telefon, wachlarz, portfel, klucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zderr
Klucze (jeden mały do akademika i duży pęk od rodzinnego domu), parasol, portfel, gumy do żucia, dokumenty, książeczka sanepidowska, plik kuponów zniżkowych, przeróżne kartki z fr. z Biblii, zapasowy klucz do auta, plan zajęć (nieważny), plik kartek samoprzylepnych, moje zdjęcia do dyplomu, 2 markery do CD, kilka długopisów, ołówek, 2 pomadki ochronne, pendrive, żel do mycia rąk, 3 skarpetki rajstopowe (ale to najnowszy nabytek, jeszcze nie wyjęłam bo mierzeniu butów :P ). Sporo tego wyszło a w torebce nawet nie wygląda źle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zderr
A no i podpaska :D jeszcze muszę się zaopatrzyć w chusteczki higieniczne i tabletki przeciwbólowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, u mnie bardzo skromnie portfel w nim kasa i dokumenty klucze od auta pomadak bezbarwna chusteczki hig

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia

telefon,słuchawki,chusteczki,tabletki przeciwbólowe,plasterki,krem do rąk,portfel,żel antybakteryjny,2 balsamy do ust ,klucze,kalendarz, długopis,papierosy, zapalniczka,gumy do żucia,szczotka do włosów,podpaski,małe lusterko,powerbank albo ładowarka, witamina c, dokumenty,okulary przeciwsłoneczne a tak po za tym nic więcej mi się nie mieści 👌😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w torebce z takich różności to są: mini zmywacz do paznokci, mnóstwo gumek do włosów, żółwik przywieziony z Dominikany na szczęście, mini atomizer z perfumami :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Książki, zeszyty, dezodorant, piórnik z długopisami itp. Szczotka do włosów, lusterko, szminka, drugie śniadanie, okulary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda faceci śmieją się, że w naszej torebce można znaleźć wszystko, ale chyba nie wiedzą, że to wszystko jest naprawdę potrzebne! 😄 Ostatnio w mojej torebce pojawił się kolejny z pozoru mało przydatny przyrząd - mikser do kolagenu. Jest poręczny i lekki, a dzięki temu zawsze mogę sobie przygotować idealny roztwór kolagenu z wodą. Świetnie sprawdza się w podróży, ale i w pracy, na co dzień. Sprawdźcie na stronie NatureEssence.ch 🙂 To fajny, mały mikserek, dzięki któremu roztwory wychodzą idealne i to w kilka sekund. Dobry kolagen to duże wsparcie dla naszego ciała, więc warto spróbować. A kosztuje niecałe 3 dyszki, więc dużo się nie ryzykuje 🙂

Edytowano przez mmarthasmith99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×