Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Alex90

ZNISZCZONE WŁOSY PO FARBOWANIU!!

Polecane posty

Gość angelastepien
Ja miałam mocno wysuszone wlosy. Ostatnio bylam w salonie In Harmony w Warszawie i robilam kolor 3D, a potem fryzjerka zrobiła mi saunę na włosy i efekt super, bardzo odżywiły się. Bardzo fajne fryzjerki w salonie, poleciły mi genialne preparaty na suche włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberta_rutka
Ja też kiedyś robiłam w In Harmony, tylko sombre i byłam bardzo zadowolona, długo się trzymało i bardzo naturalnie wyszło przejście. Angelika mogłabyś coś więcej napisać o tym kolorze 3D? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba najlepiej się wybrać do fryzjera na jakiś regenerujący zabieg. Może keratynowe prostowanie? To odbudowuje włosy trochę. Ja miałam na włosach amazon keratin i wyglądało super. Do tego maski, olejki i po jakimś czasie będzie lepiej, chociaż najlepiej zapuścić zdrowe włosy i systematycznie ścinać zniszczone końce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś na odrosty ( co by nie farbować wlosów za często) używałam sprayu koloryzującego. Teraz między farbowaniem daję szamponetki z Marion - odrost jest lekki oczywiście, ale siwki pokrywa super. Raz, dwa w tygodniu przed myciem robię maski: trochę oliwy i miodu rozgrzewam i nakladam na pół godzinki, szczególnie końce, co by nie podcinać z powodu złego wyglądu. TO DZIAŁA. Farby kiedyś tylko u fryzjera, ale wolalam poekseprymentować i inna fryzjera, znajoma powiedziala że ze Loreal ma świetne farby. To samo potwierdzila Pani w sklepie, pokrywają odrosty fantastycznie!!! Jak są w promocji w Rossman to kupuję za ok 25 zł. Warto. Szamponetki w międzyczasie. aaa i jeszcze co... po każdym myciu wmasowuję w końce olejek PANTENE, nie przesadzam z ilością, co by nie byly tłuste. Nawet co drugi poranek daję ten olejek, ale jak pisalam nie przesadzam z ilością. Włosy mi wyglądzily się, rosną, nie podcinam bo nie muszę. obcnie długość...pod stanik ;) i zapuszczam dalej. pogolądaj na yt filmiki jak dziewczyny ratują włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze jedno... warto stosować maski domowej roboty... te drogie ze sklepu nie sprawdzają się, a po wydawać? poczytaj o maseczkach domowych, na pewno masz jakieś skladniki, ja z tym miodem spróbowałam bo miod był i nikt nie używał, oliwa też byla pod ręką. nie ma co się bać że włosy się sklejają, bo przed maską rozczesać dobrze a potem po myciu nie ma też z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitta3
Miałam zniszczone włosy po farbowaniu u mojej fryzjerki, pomogła mi kuracja Seboradin Regenerujący. Doradczyni w drogerii mi to poleciła no i muszę przyznać że jest skuteczna. W zestawie jest kilka kosmetyków, ale najważniejszy jest szampon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepszy jest ten Seboradin Regenerujący, poleciła mi go jakiś czas temu farmaceutka w naszej osiedlowej aptece, powiem szczerze wybawienie dla moich suchych i połamanych od farbowania i suszenia suszarką włosów https://seboradin.pl/pl/16-seboradin-regenerujacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą regenerację zapewniła mi seria Elastabion Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wionnkii
do każdego rozjaśniania od jakiegoś czasu używam mleczka hmilk plex z organicznewlosy.pl i widzę OGROMNĄ różnicę. włosy nie są tak zniszczone, nie są suche i łądnie się układają, a mam podatne na zniszczenia, cienkie włosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaiTomaszek
Mi kiedyś po nieudanym rozjaśnianiu fryzjerka poleciła to cudo -> organicznewlosy.pl/25-mleczko-plex-o-way-odnowa-i-regeneracja- Rewelacyjne! Regularnie używane daje mega efekty. Tylko wg instrukcji producenta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z farbowanymi włosami trzeba postępować odpowiedzialnie i delikatnie. Ja do pielęgnacji ich wybrałam dermokosmetyki klorane ze skórką granatu. Pięknie pachną, sprawiają że kolor wolniej się wypłukuje, a nawet staje intensywniejszy. ja jestem bardzo z niego zadowolona.

Edytowano przez Lilusia58

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zestaw pielęgnacyjny ze sklepu Matrix do włosów farbowanych. Moim zdaniem rewelacja. Wiadomo, że kwestia taka, jakie macie oczekiwania, ale ogólnie można uzyskać znakomity efekt. Trzeba tylko zadbać o systematyczność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×