Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Alex90

ZNISZCZONE WŁOSY PO FARBOWANIU!!

Polecane posty

Hey..ma wileki problem, który zapewne się pojawił juz na tym forum. Chodzi o bardzo zniszczone włsoy. Kiedys miałam ładne długie i nawet gęste włosy w kolorze ciemnego blondu. W 2 gimnazjum zrobiałm sobie kilka pasemek jasnych..potem juz regularine co 2 miesiace chodziłm z odrostami....nie pamietam jak dawno to było ale chcialam wrócić po pewnym momencie do naturalnego koloru włosów uzyłam farby ze sklepu i tragedia...potem znowu do fryzjera na rozjaśnianie i wypadło mi tyle tych włosów...że teraz są bardzo cienkie...jestem załamana :( poszłam potem do profesjonlanego salonu, ściełamn włosy pofarbowałam farbą na bazie szamponu, któy zawiera ceramidy..fryzjerka powiedziała ze powinnam podcinac regularnie włosy..odżywiać nakładac maseczki itp. powiedziała też, ze moge farbować ale tylo tymi profesjonalnymi farbami. teraz nie iwem...czy zostawic włosy w spokoju miec obrzydliwe odrosty podcinac i czekac aż się same naprawią..czy isc pofarbować..w ogóel nie wiem czy jest to możliwe że bedą takie ładnejak kiedyś? mam juz przeswity nawet ;( pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że nikt nie pomoże :( dręczy mnie to przez caly czas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariariario
ot i jest przykład na to by nastolatki, nie farbowały włosów, nie ma na to rozwiązania, chodź w chuście, a głowe ogól na łyso, bądź czekaj aż wyjdą nowe a te wyblakłe i stare utnij!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:| taaa dzięki za rade...tak na marginesie mam 18 lat.... a to że pofarbowałam włosy jak byłam mała to wiem, że było błędem...więc mnie bardziej nie dołuj...bo sorry z tym ścięciem na łyso i chodzeniem w chuście ;/ to lekka przesada. ty nigdy błędów nie popelniasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie farbuje wlosow od sierpnia nie bylo widac odrostow wiec ten problem mialam z glowy ale farbowanie uzaleznia :/ Mam teraz ciensze wlosy niz 5 lat temu ale nie wydaje mi sie ze tylko przez farbowanie, poprostu z wiekime wlosow jest mniej, mam teraz bardzo ladny kolor wlosy tez ladne ale juz nie tak grube jak kiedys..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah te ......
raczej już nie farbuj i obetnij jak najkrócej możesz... bo żadne odzywki tak anprawdę nie pomogą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obcinam końcówki regularnie. pójde najprawdopodobniej tez do lekarza. fuj teraz bede miec strasznie obrzydlwie odrosty i fakt ze farbowanie to jest jak nałóg. w ogóle nie podobo mi się mój naturalny kolor. ale nie bede farbować! postanawiam. mam 1.5 roku do studiów..teraz bede dabć o moje włoski zeby na studia były juz ładne! kotki2 myślisz ze mi juz nie zrobia się grubsze i bede miec prześwity ? :( czy jest szansa że urosną nowe zdrowe i mi pokryją główkę ładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila32
te z ceramidami pomogą... nie mogę się zgodzić http://www.handsomemen.pl/Tag_porady,Ceramidy,0.html ceramidy ułatwiają wchłanianie czy jakoś tak i odnawiaja strukturę włosa (cementują) warto zainwestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja farbuje wlosy tylko w black pearl w krakowie, bo ich farby nei niszcza mi wlosow i wychodzi zawsze fajny kolor,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja farbuje wlosy tylko w black pearl w krakowie, bo ich farby nei niszcza mi wlosow i wychodzi zawsze fajny kolor,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosków coraz więcej
tak to jest z tym malowaniem, zniszczyć łatwo odbudować trudno, a do tego jeszcze najczęściej prostownica i po włosach pozostaje wspomnienie.Moje wyglądały jak mysi ogonek.Twoja fryzjerka ma rację aby odżywiać włosy,zero malowania , zero prostowania, mówię Ci kilka lat walczyłam o poprawę swoich i tabletki przeróżne nie pomagały i płacz i zgrzytanie zębami na swoją głupotę. Wprowadź olejowanie np Khadi - Olejek stymulujący wzrost włosów , naturalne szampony , naturalne odżywianie,poszukaj takich produktów w necie ja polecam http://www.bio-lifestyle.pl bo od nich kupuję ale możesz wybrać kogoś innego . Też płakałam patrząc na zdjęcia ze szkoły średniej na moje włoski , chciałam coś zmienić i zmieniłam , kolor:(. Ale teraz jest o niebo lepiej niż w krytycznym okresie. Życzę powodzenia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dlatego farbuję włosy Biokapem, naturalną farbą bez amoniaku. Potem nie ma problemu zniszczonych włosów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocowkka
Mnie farby bez amoniaku szybko się zmywają, co prawda włosy miałam bardziej zniszczone, ale jak biorę vitapil to mam problem z głowy. Tabletki są z bambusem i działają na cebulki od środka, więc tak nie wypadają i błyszczą jak nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz także stosować domowe metody pielęgnacji włosów. Wcieraj we włosy olejek, np. arganowy, na kilka godzin przed myciem. Spróbuj też różnych maseczek, np. maseczki z awokado, która dobrze działa na suche włosy. Kwasy tłuszczowe zawarte w awokado odżywią zarówno włosy jak i skórę głowy. Składniki: Awokado, 1 łyżka miodu, 2 łyżeczki oliwy z oliwek Obrane awokado utrzyj do konsystencji papki. Dodaj miód i oliwę z oliwek, a następnie dokładnie wymieszaj. Tak przygotowaną maseczkę nałóż na włosy i trzymaj 20 minut. Po wyznaczonym czasie, spłucz mieszankę i umyj włosy delikatnym szamponem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na problem z zniszczonymi włosami po farbowaniu dobrym rozwiązaniem jest faktycznie olejek arganowy. Wspomaga on włosy, aż po same końcówki. Ważne jest natomiast to aby wcierać go dokładnie w końcówki włosów, oraz w skórę głowy wtedy olejek będzie o wiele bardziej skuteczniejszy. Ja swój zamawiam na www.topdrogeria.pl Robię to od dawna tam ponieważ odpowiada mi skład ich olejków, oraz szybka i profesjonalna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puci
Stosowałam wiele preparatów do włosów farbowanych jednak żadna mi nie pomagała. Po zastosowaniu odżywek i szamponów Biovax do włosów farbowanych moje włosy lśnią i są pełne blasku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gafika1
Sprawdzałyście już maski i szampony Perfect.ME? Tutaj http://www.jestesdoskonala.pl można sobie poczytać na temat tych kosmetyków. Dla mnie są rewelacyjne. Nie zawierają parabenów i sztucznych barwników. Ich jakość jest naprawdę wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli żaden fryzjer nie jest w stanie pomóc w bardzo trudnej sytuacji to znaczy że po prostu nie trafiło się na takiego co trzeba. Ja od siebie mogę polecić salon Corte Del Sole www.cortedelsole.pl w którym właśnie uratowano mi włosy po rozjaśnianiu u poprzedniego gdzie indziej. A w ogóle to absolutnie nie można farbować włosów w domu. Jednak w salonie są farby o wiele lepszej jakości i tak nie niszczą. No i będzie dokładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
keratyna z allegro i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zniszczone włosy można chyba najlepiej zregenerować u fryzjera. Raz na jakiś czas można iść na specjalną kurację z użyciem ampułek. Ja miałam bardzo zniszczone włosy i właśnie w ten sposób udało mi się odzyskać ich dobrą kondycję. Oczywiście musiałam jeszcze je trochę podciąć, ale nie było to drastyczne cięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety rozjaśnianie włosów jeśli się im nie zapewni odpowiedniej ochrony, powoduje wysuszenie i zniszczenie włosów. Woda utleniona dodawana do garby rozjaśniającej ma różną moc i to ona pustoszy nasze włosy. Warto po farbowaniu nawilżać, używać odżywki lub maski. Zobaczcie jak radzą inne dziewczyny, które były w podobnej sytuacji na http://sanitera.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze podstawą jest jednak fryzjer co d którego mamy zaufanie oraz który bazuje na produktach najwyższej jakości, w tym na dobrych farbach, które nie osłabią naszych włosów. Tutaj polecam salony Denique, mają nawet swoją stronę internetową http://denique.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze spróbujesz prostowania keratynowego? Po nim włosy zniszczone są bardziej odzywione, gładkie i błyszczące. Sama się o tym przekonałam, bo robiłam niedawno ten zabieg u fryzjera kosmetykami Amazon Keratin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to prostowanie przyniosło efekt za pierwszym razem. Za drugim włosy były już trochę matowe i chyba jednak to nie dla mnie. Może spróbuję jeszcze tego Amazon Keratin? Widziałam, że mają też trochę słabszą keratynę, która całkiem nie prostuje włosów na druty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo zniszczone włosy nadają się tylko do ścięcia, to będzie walka z wiatrakami :/ Możesz zacząć zapuszczanie na nowo i wtedy zacząć dbać o włoski. Jak już koniecznie musisz suszyć/prostować włosy zainwestuj sprzęt, który ich nie zniszczy, np seria digital sensor z bablissa ma czujniki temperatury i jonizację, jest polecana dla osób zapuszczających włosy. Oprócz tego zdrowa dieta, jakaś maska i może olejowanie, zanim się obejrzysz odrosną ładne, zdrowe włosy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×