Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość bcdmtrt
Kolego co ty tu zamieszczasz? Organizacjom zrzeszajacym pracodawcow zalezy na tym ,zeby zdyskredytowac zwiazki - bo niejednokrotnie mimo swoich wad w jakis sposob zabezpieczaja interesy pracownikow. Nie wiem co to za glupolem trzeba byz zeby wierzyc w lobbing pracodawcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihott
Rozwalaja mnie teksty na dżysknecie ze nadchodzi najlepszy okres handlowy jak 3/4 towarów ma status 6 i co megamózgi czym mamy handlowac ??? poduszkami price star za 3.5 zł ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akonto
poszły może przelewy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyrektor Finansowyyyy
"Ponadto związkom należy odebrać prawo do lokalu na terenie zakładu" hahaha Chciałbym tylko zaznaczyć ze nasza kochana firma jak dotąd nie udostępniła pomieszczenia zwiazkom w CD no chyba że mówimy o wynajmie palarni którą chcieli wynająć za 1800zł + koszty ochrony W sumie najlepiej zabronić działalności zwiazkom a pracodawcy dać strażników z bronią żeby nas pilnowali i zwiększali nasza wydajność Pamietajcie w jysku licza sie statystyki i tabelki:) Zwykły pracownik ma zapier... i sie nie odzywac,bo taki który ma swoje zdanie i nie da mu się zrobić sieczki w głowie jest pracownikiem złym i malo wydajnym którego za wszelką cene trzeba sie pozbyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyskownik
tak. rano była informacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona tabelka :)
Dostaliscie czekoladki na mikołaja ?? a teraz do roboty beduini :) święta idą, najlepszy okres na sprzedaż drobnego szajsu ... i poprawienie produktywności oraz tabelek na "zielono" bo jak pewnie sami sie domyślacie jesteście u dołu tej piramidy :( i trzeba robić , robić i jeszcze raz robić !! żeby skodziarzom ciepło w d...e było :) nooo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przelew
ho ho przelewy dotarły przez ciężką droge do naszej kieszeni i świąt nie wyprawiamy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxd
dokładnie wypłata taka sama jak miesiąc temu a zamknęliśmy pięknie ten miesiąc i jakaś premia tez jest wiec gdzie ta premia ? chyba ktoś coś zapomniał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landon
A gdzie premia za goldy? I czemu dodatki swiateczne dopiero od 17 nie mogli dac razem z pensja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phyy
parodia te nowe premiowanie, od paru miechów wyrabiamy index a premia 100 zł nic tylko sie pociąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valujes
Ktoś napisał ostatnio o rozwalających sie kartonach z krzeseł biurowych, a dzisiaj sam tego doświadczyłem jak Timo na półke wrzucałem pieknie sie spód odkleił i całe krzesełko jeb na ziemie, karton posklejałem krzesełko zapakowałem i pójdzie do klienta. Pytanie tylko co robi Pani Renia nasz kułality menadżer ? juz nic nie pisze na Dżysknecie pewnie ma taki nawał roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landon
A dostaliście zestaw kołdra poduszka do łóżeczka dziecięcgo? Bo ja dostałem, tylko że w środku mam fizelinowe kołdry letnie. Śmiech na sali, ale masz to sprzedać w zimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyskownik
tajny na stołach i robi zwrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjjyj
Potwierdzam - na stołach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie bongo
tajny na magazynie Dzwoni dzwonkiem i mierzy czas aż ktoś otworzy:) i pyta o pudełka kartonowe :) trzęsiecie bryczesami przed tajnym jak regionalny przed kenetem polecam ziółka dla uspokojenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jysk poland
Tak tajna szmata na stołach i robi zwrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajnos Agentos
Potwierdzam w 100 % - tajny na meblach ,szuka stolu i robi zwrot towaru. Drodzy przedmowcy - nabijajacie sie ile chcecie , w odbytach miejcie tajnego,olewajcie to .Tez do gorliwcow nie naleze. Ale tajny to najszybciej zdobywana kasa w Jysk - podchodze , odwalam regulki , polecam i po 3 - 5 minutach mam go z glowy .Zazwyczaj 100 %.Tak samo robia koledzy .Nie dlatego ,ze Jysk kochamy miloscia slepa , robimy obrot dla Larsa i wogole bo gorliwcy z nas , mozgi wyprane i Jysk values , rules and promises (and other shit...).Po prostu to latwa kasa - na zimnie na rampie stac nie musze, 10 000 krzesel denver sprzedac nie musze,ot wystarczy durne kilka minut wg formulek odklepac.Po co zyly na obrot wyprowac przez miesiac skoro wystarczy tajnego obsluzyc jak chca? Drodzy - oszczedzajcie kregoslupyw magazynach.szanujcie zdrowie (i fizyczne i psychiczne),ale tajnego robcie.Dla siebie.Powtarzam - najlatwiejsza kasa w jysk to tajny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Tajnos Agentos jestem tego samego zdania-łatwa kasa z tajnego i raczej jedyna na którą mamy wpływ chcąc dostać premię więc dlaczego by nie skorzystać.I nie rozumie tych którzy jęczą że premii nie ma-przestańcie stękać tylko zobaczcie gdzie można "przyrobić" dla siebie. Od dzisiaj nowy konkurs ruszył więc "do boju :) " ....wierszyk pięknie rymowany ,kasa do zgarnięcia na poziomie regionu więc znów jak dobrze pójdzie będziemy mogli się integrować :D powodzenia z tajnym który szuka stołu(na święta a potem go zwróci bo goście wyjechali :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajnos Agentos
A ja rozumiem tych co jecza ,ze premii nie ma - reguly sa zmieniane co roku, (ale lepiej to niz co miesiac - da sie wyczaic slabe strony systemu i JEDZIEMY!) - raz indeks ilosci artukulow na paragon(jakie tu sciemy sie robilo ,aby nie nabijac paragonow z jedna rzecza...),raz regulacje. Ale ,ale ,ale...Kazdy system ma dziury.Kazdy system da sie obejsc. Jak dziur nie ma , jak nie da sie go obejsc to trzeba zaadoptowac go tak ,aby miec z tego korzysci. Jaki jest system premiowania kazdy na jysknet przeczytac moze .Pracodawca ulozyl go pod siebie .Normalne .Poczytajcie dokladnie i znajdzcie jego slabe strony.Przerabiamy to na swoje.Np skoro indeks za obrot jest nie do wyrobienia (50% za 110 i to tylko max 15% pensji podstawowej sprzedawcy) to sr..my na to i robimy drugie 50 % - tajnego.Mowie po 3 razy do tych samych osob "dzien dobry , czy w czyms pomoc",kazdemu podejrzanemu wciskam co regulamin tajnego wymaga ."Debil"? -tak o mnie pomysli.A co mi tam .Debil to ten ,co system ten opracowal...(A moze nie debil.Robi swoje - po to go firma wynajela.Po prostu na sklepie nigdy nie pracowal,nie wie co to klient , sprzedaz. Moze zycie kiedys odwroci role i bedzie musial sie dopasowac do schematow ,ktore sam tworzyl.Zycze mu tego (ale nie na moim sklepie- tam juz swoich balwanow "nie do ruszenia " mamy...)) Konkursy.My analizujemy co mozna ugrac i czy jest sens .Jak jest szansa i sens to naprawde dzialamy .Jak nie to w 4 literach konkurs jest ... Efekty? - chwalic sie nie chce ,bo wyczaja skad pisze.Ale tajnego mamy w pierwszej 10 , konkursy zazwyczaj wygrywamy (na bodajze ostatnich kilka zawsze robilismy prog i cos wpadalo , pare razy wskakiwalismy na lidera regionu. Po co ? - skoro firma rzuca coraz to nowe "wyzwania" my im sprostac chcemy!Ale skoro sierpnowe wyzwania maja mnie pozbawic premii to na swoj sposob i tak ta premie robimy- furtkami , ktore sa rowniez przez ta firme otwarte (za co dziekujemy) Z powazaniem Sprzedawca- okazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryzys i jego brat Ramzes
Do Jysk poland. Mógłbyś się jakoś oględniej wyrazić. czasy takie, że każdy orze jak może. jeśli ktoś dorabia sobie na audytach jako tajny klient, to znaczy, że pewnie chwilowo nie ma możliwości znalezienia bardziej normalnej pracy. Zresztą ta niewiasta, z którą miałem przyjemność rozmawiać sprawiała wrażenie jakoby, sama była zawstydzona sytuacją, którą musi odgrywać. A tak poza tym zupełnie sympatyczna była ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyskjyskjysk
stolka na kasie nie maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgffhgfh
Bajmor cos tu kęcicie towarzyszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uguchukwu
przecież w polskim jysku mamy większy cyrk jak na tej reklamie. Tu nie potrzeba akrobatów i tancerzy:) Zapraszam do mnie na magazyn - ekwilibrystyka na regale magazynowym bez zabezpieczenia - bo aby zaczepic linę zabezpieczajaca o hak trzeba nie lada sprytu , sily , precyzji i co najwazniejsze czasu - który mnie goni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jysk....
Do bajmor 13 godzin? skąd?do dwunastu można pracować!!A tak wogóle nie jest najlepiej ale i nie jest najgorzej w tej firmie,a dziewczyna niech się nieużala nad sobą:)-pozdrawiam wytrwałych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jysk....
Do bajmor Sorry narzeczona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie do pomyślenia
w tym filmie jest ok 11 osób na zmianie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valujes
o jakich pasach mowisz ? u nas juz od dawna ich nie ma, my jestesmy hardkorowi koksu i skaczemy i pukamy bez zabezpieczeń ;) HOŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×