Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość jarek4586
podobno od nowego roku zmieni się system premiowania -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No we wrześniue na pewno zmienią. Zlikwidują premie kwartalne. Zamiast tego będzie 30% dla kierownikow i liderów w sklepach, które wyrobią. Plan. Pracownicy dostaną 1% od nadwyżki, pod warunkiem że plan zostanie wykonany i indeks >102%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czemu się tak czepiacie tego facebooka?A może to jest czyjaś pierwsza praca,lub lepsza od poprzedniej i ją po prostu Lubi? PRACA jak praca,w każdej znajdzie się coś nie tak, ważne że jest co do gara włożyć, choć wiadomo każdy by chciał zarabiać więcej, bo nie samym chlebem człowiek żyje i każdy chciałby żyć godnie i godnie zarabiać.Szkoda że dyrektorzy nie myślą o ludziach a tylko o zyskach, nie dbają też o swoich klientów bo sprzedajemy coraz gorszej jakości produkty,ktoś to kupi raz ale drugi raz już nie a i 10 KOLEJNYM odradzi zakupy w tym sklepie,niestety to tak działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dbają o klientów jak jest 2 pracowników na sklepie i nie wiadomo w którą stronę lecieć, jakim cudem obsłużyć wszystkich klientów? Jakim cudem upilnować towaru, kasy, jakim cudem się nie pomylić przy takim natłoku zadań? Jesteśmy tylko ludźmi nie Robotami! Ktoś wam każe być takimi cxujami czy tacy jesteście z Natury? Każdy chce zarobić każdy chce żyć godnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech was wszystkich piekło pochłonie za to jak ludzi Traktujecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak tam bed ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz coś jeszcze o tych premiach od września, SM/LS nie będą brać udziału w tym 1%? dalej będzie kwartalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek4586
ostateczny kształt przyszłych premii jeszcze nie jest znany na tą chwilę, ale wiadomo; nie pójdą w górę- tylko w drugą stronę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu pytanie: czy będąc na okresie wypowiedzenia (czyli teoretycznie nadal jesteśmy pracownikami) mamy prawo do "premii świątecznych" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrcha
Mamy tylko jedno prawo- w**********lać z tej firmy jak najdalej bo nic dobrego już tu nie będzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Values
Values traktuje każdego klienta jak członka swojej rodziny.(7 złotych piór)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odejście z tej głupiej firmy - NAJLEPSZA DECYZJA EVER !!!! Po przeliczeniu premii w analogicznym okresie byłem stratny ~1500zł a sklep miał podobne zyski. Z roku na rok coraz gorszy system premiowania ale regionalny z wypranym mózgiem starał się wpajać ze jest lepiej. Wieczne problemy że sezon nie gotowy, sklep wygląda jak burdel i najlepsze "musisz jutro przyjść do pracy posprzątać". TAK BO NIE MAM PRYWATNEGO ŻYCIA tylko zawsze trzeba było się organizować pod jyska. Teraz robota pod pn-pt po 8 za taka samą kasę !!!! Widać ile ludzi z długim stażem się zwalnia gdyby było dobrze to tak by się nie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, sporo ludzi odchodzi- są wypompowani, wypaleni i niedoceniani. Też spokojnie szukam innej pracy, męczy mnie nadmiar obowiązków. Naprawdę obsługa klienta jest na ostatnim miejscu wiecznie jakieś spejsy, zmiany cen nagminnie, sprzątanie po brudasowych klientach, rozpatrywanie reklamacji i całe to sranie w banie. Nie chce mi się już dwoić i troić- nie za tą pensję czytaj zapomogę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo cieszę się ,że skończyły się na kasach karteczki -"jeśli kasjer nie zaproponuje produktu ...to możesz go kupic za 1 grosz". Zaczeli się klienci burzyc (słusznie) i zglaszac to jawne k******o. Wizerunkowy strzał w kolano. Na tych "szkoleniach" , burzach mózgów to wymysliliscie? Szkoda ,że sprawa nie zostałą bardziej nagłośniona - z większym przytupem. Polska myśl menadzerska zawsze górą! Kasy nie robi się na szczotce do kibla i kocyku za parę złotych , kase robi się na zapewnieniu odpowiedniej obsługi klientowi - o czym k***a gwiazdy z castingów , najlepsi z najlepszych , ideały w chuuuj zmotywowane raczycie zapominac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy Puławy otwierają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I oto przemówił wielki Piotr Cz. na fejsbuku odnośnie podwyżek w innych marketach a dwóch przydupasów już go wylajkowało . Stara się gościu zatrzeć niemiłe wrażenie ale przecież wszyscy widzimy jak wyglądają nasze zarobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I oto przemówił wielki Piotr Cz. na fejsbuku odnośnie podwyżek w innych marketach a dwóch przydupasów już go wylajkowało . Stara się gościu zatrzeć niemiłe wrażenie ale przecież wszyscy widzimy jak wyglądają nasze zarobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może Piotr Cz. I jego dwóch przydupasów chce się zamienić na pensję 2450 brutto ? Iwtedy zobaczycie jak to jest dyrektory.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś przekopiować na forum te słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacytujcie tego mistrza , bo nie każdy ma konto na tej p***********j grupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo ostatnio artykułów prasowych o wynagrodzeniach w handlu detalicznym. To tylko jedno z możliwych źródeł informacji o tym, co się dzieje na rynku. Aby wiedzieć co naprawdę i dokładnie dzieje się na rynku JYSK Polska od kilku lat regularnie kupuje sprawdzone, kompleksowe dane płacowe. Dotyczą one poszczególnych regionów, miast i stanowisk. Dane te wraz z indywidualnymi ocenami pracowników stanowią podstawę do przyznawania podwyżek. Wynagrodzenia w JYSK muszą być na konkurencyjnym poziomie dla naszej branży i o to na bieżąco dbamy. Mogę tylko zachęcać by czytając tego rodzaju artykuły prasowe starać się sprawdzać czy przedstawiają pełen obraz sytuacji w danym miejscu pracy. Pozdrawiam, Piotr Cz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli 3 tys brutto w jednej z sieci sklepów dla sprzedawcy/kasjera jest równe z naszym 2300? To ma sens!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amantdlablondyneczki
Jysk INOWROCŁAW Blondyneczka w okularkach jaka ona słodziutka :-) Tam pracują piękni ludzie i ta słodka blondyneczka oj tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amantdlablondyneczki
Blondyneczka najlepiej obsługuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blondyneczka - are you here?:) Wracając do pana mądrego z fejsbuka - panie mądry , skończ pan p******ic od rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż, prawda jest też taka, że JYSK jednak miesięcznie robi dużo niższe utargi niż taki LIDL czy Kaufland. O IKEA nie wspominając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajechany
Rozdzielniki to nas kiedyś zajadą. Poduszki,koce,krzesła,setki artykułów nikomu niepotrzebnych. A gdzie niby mamy to umieścić w naszych POTĘŻNYCH magazynach? Sprzątam Radomsko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od pierwszego marca pracodawcy podwyższają płacę 30% firm dlaczego nie jysk? Podwyżki są tylko dla wybranych pracuje 10 lat a od 3 lat żadnej pozwoli nie było w biedronce zarabia kasjer 3000 brutto Piotrek .Cz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Piotruś Cz. wie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm.Ten wpis z 21.03 to chyba naprawdę P.Cz.!!!!Ton wypowiedzi,argumenty wydaja się potwierdzać autentyczność. Gratuluję Panu. Nikt z Jysk Pl nigdy (prawie)oficjalnie nie zniżył się do pokazania,ze zagląda tutaj! To juz naprawdę sukces! Czyli jednak warto pisać tutaj,na forum mniej lub wogóle niezadowolonych! A co Pan myśli o obecnej nagonce na wydawanie urlopów? Przy naszych obsadach trudno jest dawać urlopy.Jakiekolwiek.Cud ,że da się wstawic raz do roku 2 tygodnie. Ciągle AKA pisze "to bardzo wazna akcja dla Firmy zadbajcie o odpowiednią obsadę ,SM/LM obecny czw-pt , rozmowy z załogą przed otwarciem sklepu obowiąkowe"... Mamy Green Week,spodziewamy się mega kasy (i była,wczoraj pierwsza dwudziestka) ,a ja mam 4 osoby do dyspozycji(dwie inne na urlopie pod przymusem,3/4 i 1/2 nie moge ściągnąć ,bo w regionie słaby indeks i DM zabronił)???Jak?Do kogo mam rano mówić ,skoro jestem sam????Druga osoba sie spózni ,bo córke wiezie do lekarza,dwie pozostałe waliły wczoraj do 22 i są od 5 dni w pracy???????Kur..a -pracujemy w handlu ,a mi DM na moje prośby w sobotę o ściągnięcie pracownika z urlopu nie odbiera telefonu ,a po 2 godzinach krzyczy w w słuchawkę ,że ma wolny weekend ,dlaczego mu głowe zawracam i że to mój problem??? To jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×