Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zebra z klasą

czy szpilki z czubami pasują do rurek?

Polecane posty

Pytanie jak w temacie? Wiem, że delikatniej wyglądają do tego typu spodni buty zaokrąglone na palcach, ale mnie takie buty obcierają i lepiej mi siechodzi w tradycyjnych szpilkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze pasuja szpile z
czubkami, oczywiscie nie typu kajak, ale delikatne szpice wyglądaja super - wysmuklaja noge. jak najabardziej polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie, tylko jak to będzie w moim przypadku, bo jestem dość wysoka(175 cm) i szupła, a mam rozmar buta ok 39-40 i boję się, to właśnie bedzie wyglądało jak kajak...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuby do niczego
nie pasują..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego? To jest jedyny typ obuwia, poza sportowym oczywiście, w którym nic mnie nie obciera. Planuję w ten weekend zakup butów i właśnie nie wiem jakie będą mi pasować. Większość(90%) moich spodni to rurki i to właśnie w nich najlepiej się czuję i wyglądam. Doradźcie proszę, bo już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybierz buty z krótkim szpicem
na pewno beda ci pasowac, unikaj zbyt długich i waskich czubków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli Cie nie obcieraja
to kup czuby, tylko takie w wersji "light" Jesteś wysoka, rurki wysmuklają sylwetkę, a wiec ten szpic nie może być za długi, bo gdy bedziesz szła, to z daleka będa się rzucały w oczy te długie szpice (kajaki). Może to było i modne trzy sezony temu, ale dziś już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpilki z czunkami
plus rurki to obowiązkowy zestaw Kate Moss...ale to było w poprzednim sezonie już:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, pochodzę po sklepach i poprzymierzam, może coś znajdę ciekawego. Poza tym zauważyłam, ze teraz jest więcej takich z mniejszymi czubkami. Może poprzymierzam te z małymi dziureczkami na palcach, one nie są mocno zaookraglone i chyba też będą pasowały...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsze gładkie ale te
z dziurkami też przetestuj i powodzenia w zakupowych "łowach" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×