Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SNURKA

HM - CIUSZKI 56

Polecane posty

CZy kupowałyście najmniejsze ciuszki z H&M w rozmiarze 56 na metce jest 1-2 miesiace i czy one były dobra na noworodki. I jak długo je nosiły ? Kupiułam ostatnio spodenki 56 ale zastanawiam sie czy małe dziecko mając pampersa wejdzie w nie, no chyba oni mają jakieś standardy ale czy przypadkiem nie okazuje się , że one są nie praktyczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja kupowalam duzo ubranek w H&M! Niestety nie kupilam zbyt wielu w numerze 56, a byly i jeszcze nadal sa mi potrzebne! Po porodzie dostalam kilka ubranek! Rozmiar 56 z H&M jest dosyc duzy (napewno wiekszy niz np w C&A, przynajmniej ja na takie ciuszki trafilam:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie przeglądałam aukcje na allegro bo chciałam wyszukac tych spodenek które kupiłam i przy każym opisie spodenek w sumie jest uwaga ze rozmiar w H&M jest zawyżony więc posłużą troszkę dłużej. Tez nie chcę kupowac za wiele tych 56 bo jakoś każdy mówi małych nie kupuj bo dziecko szybko wyrasta, ale nie mam zamiaru patrzec jak dziecko lezy w za dużych ciuszkach. Niech by miały posłużyć kilka dni to i tak lkepiej chyba mieć pasujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE TA TWOJA MALUDA ŁADNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H&M i C&A a także KaphAhl mają dużą rozmiarówkę. Na tyle dużą, że body na 50/56 z KaphAhla Luśka nosiła do skończenia 2. miesiąca życia. Przy narodzinach miała 55cm. Kobietki często kupują ciuszki polskich firm, które mają strasznie małe ciuszki, na przykład 5-10-15, Lafel, Batyr, także CoolClub ze Smyka. I potem na forum przewija się tekst, że kupować wszystkie ciuszki na 62 od razu. Owszem, firm polskich tak. Dla przykładu Lusia z pajaca na 62 z 5-10-15 wyrosła po 2 tygodniach. Teraz z kolei body ze Smyka ma na 74 podczas gdy spokojnie jeszcze mieści się w 62 z C&A i H&M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dresiki z H&M na 56 cm są dobre na 4 miesięczne dziecko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie jak mówią poprzedniczki - rozmiarówka z h&m jest zawyżona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×