Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka24

Rzeszów - żłobki

Polecane posty

Gość tośka24

Witajcie Mamy kochane! Mój Synek skończył dziś pięć tygodni, ale lubię myśleć przyszłościowo i planuję od września iść do pracy - moje pytanie czy 8mies. maluch nie jest za mały na żłobek? i jakie są Wasze opinie na temat rzeszowskich żłobków? ile to kosztuje? i czy są prywatne? - ogólnie bardzo proszę piszcie co wiecie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja jeszcze nie mam malucha, narazie czekam, ale już myślałam nad żłobkiem. Mimo, że to jeszcze bardzo dużo czasu, bo do roku będe siedzieć z maleństwem w domu. Ale tak z dobrych źródeł wiem, że najlepszy żłobek to jest ten koło kościoła saletynów, na dąbrowskiego i ten na Puławskiego, niedaleko straży pożarnej. Co do ceny to myślę, że w okolicach 150-200 zł. za miesiąc. Co do prywatnych to nie mam pojęcia, ale na pewno jakieś są :). Warto poszukać na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooooolllkkaa
Polecan Puchatka na Nowym Miescie ok 250 od 6/30 do 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola!
a czy któraś mama słyszała o żłobku Zdolne Misie? znajoma mi mówiła, że aktualnie trwa rekrutacja dzieciaków do tego żłobka. Zacznie on funkcjonować z dniem 6 maja 2013 r. i jest on skierowany do rodziców, którzy mają pociechy od 6 miesięcy do 3 lat i zamierzają wrócić z macierzyńskiego do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Rzeszowie otwierają się dwie nowe placówki żłobków Kraina odkrywcy. Placówki posiadają system monitoringu dla rodziców do bieżącej obserwacji dziecka. Żłobki też dla zapotrzebowania rodziców są dostępne od godziny 6:30 do godziny 18:30. Placówki posiadają wykwalifikowaną kadrę oraz przestronne słoneczne sale. Koszt miesięczny to tylko 460 zł. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chcesz dać synka w wieku 8 miesięcy do żłobka to przygotuj sie na trudności bo w tym wieku dziecko zaczyna odczuwać tzw lęk separacyjny, czyli dziecko boi sie obcych i nie chce zostawać z kimś innym tylko mama mama mama mama moze daj go trochę wcześniej albo jak mu minie ten lęk? każde dziecko to przechodzi.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne takie zlobki dla synka sa na to rozne sposoby i sa skuteczne i dzialaja na kazdego faceta jak sie to zrobi tak ale pamietaj ze taki facet moze ciebie potem no wiesz ci 👄 www.youtube.com/watch?v=aHLH7L_I1wQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagatharzeszów
witam, odnowię temat b szukam żłobka od września dla dziecka. Byłam obejrzeć na razie dwa , jestem po rozmowach z dyrekcją, wstepnie bym się decydowała na żłobek Bystrzaki ( maja specjalistyczna kadrę, żłobkobusy na spacery co mnie bardzo pozytywnie nakręciło i nawet oczyszczacze powietrza w salach) ale jeszcze rozwazam. Czy oprócz niego jeszcze byście coś mogły doradzić? Czy może macie jakieś porównanie, np dziecko przeniosłyście do innego złobka gdzie było lepiej? To moje pierwsze dziecko i jestem przerazona dlatego tak porządnie rozwazam wybór miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli się jeszcze nie zdecydowałaś polecam Bystrzaki, nasz synek tam już od maja chodzi, na prawdę świetnie zarządzana placówka, mnóstwo udogodnień dla rodzica, i Pani Dyrektor która słucha jakich chcemy zmian, stara się pozyskiwać dotacje by bylo jak najtaniej i jak najlepiej https://www.facebook.com/bystrzakirzeszow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2ssas
Szkoda tylko, że nie ma placu zabaw przy żłobku, tylko wszędzie trzeba je wozić tymi busikami. Oczyszczacz powietrza spoko w sali, ale przejażdżka wzdłuż Rejtana dorzuci pyłków i tak na cały dzień ;). Nie mówiąc już o kasie, doliczając jedzenie to prawie rata kredytu za mieszkanie wychodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzi

My chodzimy na Architektów do Fair Play i jesteśmy bardzo zadowoleni. Córcia szybko się przyzwyczaiła i każdego dnia idzie z uśmiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×