Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nojaaaaaaaaaaa

Dziewczyny - wiem,ze pomozecie

Polecane posty

Gość nojaaaaaaaaaaa

Co macie w swojej garderobie na okres wiosenno-letni ? jakie buty, spodnie, okrycia wierzchnie, swetry itp. co dokladnie? ja mam tylko spodnie i buty na wiosne, reszte musze skompletowac a zupelnie nie wiem od czego zacząc... nie wydawajac przy tym masy pieniedzy oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u ja mam sporo
Mam kilka rozszerzanych sukienek i spódnic do kolan, ze dwie mini, jedną parę dzwonowatych dżinsów :P czółenka i sandały na korkowej koturnie, zamszową zieloną marynarkę, długi czarny płaszcz i jakieś bolerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość npjaaaaaaaaaaaaaa
czyli styl bardzo kobiecy:) tez sobie musze sprawic kilka sukienek i spódnic:) nie wiem tylko co na wierzch (nie spódnic czy sukienek) tylko tak ogolnie, dojezdzam na studia bardzo wczesnie bo juz 4-5 rano i wtedy jest za zimno na zakiet czy sweter... a paradowac z kurtką tez srednio... poza tym nigdzie takich kurtek nie widzialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u ja mam sporo
Faktycznie wczesna pora... Może jakiś flauszowy czy skórzany płaszcz do kolan albo za tyłek i pod spód ciepły sweter? Nie wiem gdzie mieszkasz ale w Warszawie choćby w KDT jest sporo takich płaszczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na sportowo: 2 bluzy na futerku Abercrombie i Big star,brązowa puchowa kamizelka Cross ,wiatrówka z kapturem Vertus -buty czarne Nike i białe Reebook ,jeansy rurki i proste.Elegancko płaszczyk Zary w kolorze stalowym z paskiem w talii taki do połowy biodra ,dugi w kolorze musztardy klasyczny trencz,do tego dodatki w kolorze granatowym i butelkowej zieleni,jeszcze poluję na granatowe balerinki ale ciężko fajne dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nojaaaaaaaaaaaaaaaa
moze byc plaszczyk:) na dojazd wlasciwie wszytsko ok tylko pozniej mi glupio bo na dworze 15-20 stopni w ja z plaszczykiem w rece :( ale co zrobic, taki los dojezdzajacych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłupieć można
ale masz dziewczyno problem. Nie macie w szkole szatni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u ja mam sporo
No niestety ;) a do plecaka czy torby się nie zmieści. Mnie wkurza takie targania za sobą gratów ale co poradzić jeśli rano jest zimno a po południu gorąco :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nojaaaaaaaaaaaaaaaa
po szkole nie targam ale jak koncze zajecia o 15 to musze jakos wrocic do domu prawda, a wtedy jest goraco i targam plaszczyk, sweter i wielka torbe :P to wkurzajace po prostu jak widzisz innych w letnich bluzeczkach ktorzy patrza na ciebie jak na kosmite:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłupieć można
Przestń się przejmować tym co ludzie powiedzą. Mi jest zawsze gorąco, całą zimę latałam w czólenkach i jesiennym płaszczu. Do szkoly jeżdżę autem ( też zaoczna ), parking pod drzwiami, potem jadę prosto do domku więc było mi ciepło. A czasami moje zazdrone koleżanki z grupy pytały z szyderą czy mi nie zimno w tych szpilkach. Ja mówilam, że przy 20 stopniowym upale w szkole chyba nie...One w kozakach przez 12 godzin, a u nas jest naprawdę horror z ogrzewaniem. Nie przejmuj się tym co ludzie gadają, gówno im do tego:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłupieć można
Właśnie, mi jest gorąco, czy mnie jest gorąco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.... plaszczyk-kurtka czarna (ale chce kupic jasniejszy plaszczyk czy trencz w tym roku) buty sportowej wszelkiej masci, czarne, biale, brazowe, chce kupic w tym roku w kolorze morskim kilka jeansow lubie bardzo takie luzniejsze materialowe spodnie..sa takie leciutkie przewiewne i tak malo zajmuja miejsca w bagazu..:) (jesli chodzi o jakies wyjazdu letnie-zapedzialm sie:P) seria cieniutkich sweterkow-mam manie na ich punkcie jakies bluzeczki wydekoltowane kilka szortow, ale takich do polowy uda koniecznie kolorowe paski i torebki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczeta doradzcie mi jaka mam sobie kupic kurteczke na wiosne :) jaki kolr czy plaszczyk moze jakies fotki...dodam ze mam 19 lat i chce jakas stylowa kurtałke,albo plaszczyk i nie chce kurtki za cycki:) bo juz mam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Gość nojaaaaaaaaaaaaa
http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?cat=1.10. 360..-998.2&pr=22421 ten bardzo ladny:) a czy sa jakies kurtki ze stujka? strasznie nie lubie kolnierzy... na wiosne chyba takich kurtek nie robia prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Ja właśnie go mam :P Mi tam ten kołnierz nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nojaaaaaaaa
ja zle wygladam w kolnierzu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×