Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hub

kto daje dziecku nutriganem

Polecane posty

Gość hub

mala nic nie przytyla przez tydzuin i lekarz kazal dawac nnutriganem , ale na opakoaniu pisze ze to mleko dl aa alergikow???? ile kosztuje/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nutramigen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessa19ppp
ja bpodawałam jesli lekarz da ci recepte to 13 zł bez 26 jesli chcesz mam 3 puszki do sprzedania za 8 zł bo moj maly juz tego nie pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hub
no dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hub
skad jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hub
ssskad jestess

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessa19ppp
tychy woj śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessa19ppp
jak co to masz meila vanessa19p@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hub
ale milal alergie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hub
a do kiedy data wazznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessa19ppp
tak mój miał alergie w tym mleku jest soja a jej nie tolerował wiec lekarz mu zmienił na bebilon pepti i dlatego mi zostało to mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessa19ppp
do 6 lutego 2009 i to jest nutramigen 1 a twoje dziecko ile ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja jakies 4 miesiące pila nutramigen. to mleka dla alergików i dzieci ze skazą bialkowa. Jesli mała nic nie przytyla to moze powinnas zrobic jakies badania? wiem ze w takiej sytuacji robi sie próby wątrobowe. u mnie puszka kosztuje rożnie od 9 do 15 zl ( na recepte) w zależnosci od apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hub
w ciagu miesciaca przytyla ponad 1 kg ale przestala tyc jak zaczelam dawac nun 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hub
mała ma 3 miesciace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja nan pila bardzo krótko bo miala po nim biegunki bo on jest dodatkowo wzbogacany w zelazo a moja mala ma nietolerancje zelaza. nie wiem jak z tym tyciem. wiem ze z moją lezal w szpitalu chlopczyk ktory nie przybieral na wadze i robili mu rozne badania. nie wiem co tam wyszlo ale skonczylo sie na tym ze dostal bebilon pepti do jedzenia i teraz już sie normlanie rozwija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hub
moja corka jest wczesnaikeim , w ciagu 3 tyg przytyla ponad 1 kg bedac na aplremie ale gdy zaczelam dawad jej nun 1 waga stanela w miejscu...dlatego pediatrea zapropnowlaa ten nutriganem, ale przeczytala ze nnie nalezy dawac zdrowym dzieciom..wiec nie wiem sprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ze lekarze daja nutramigen profilaktycznie wszystkim a tez mi sie wydaje ze powinni zaczac od czegos lagodnego jak np bebilon pepti. wiem ze na przyrost wagi jest sinlak- taki zbożowy. Jest po 5 miesiacu co prawda ale moja juz w 3 go pila bo jej sie ulewalo i musiala dostac zagęstnik do mleka. Moze zapytaj lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessa19ppp
a poradz sie jeszcze innych lekarzy ja wielu zmieniałam bo tak naprawde to oni chyba zgaduja teraz chodze prywatnie do takiej starszej lekarki i jest swietna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutramigen
dawałam synkowi jak miał kolki, dostał je po nan1 HA. Jadł nutramigen od 1 miesiąca przez kolejne 3 miesiące, potem przeszłam na bebilon (zwykły nie pepti) i było ok. Teraz synuś ma 4 lata i codziennie rano i wieczorem zjada kaszkę bananową na mleku Nestle Junior bądź na Bebiku 3 - całą butlę...bez tego nie zaśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutramigen
a jeśli dziecko ma biegunkę to polecam dawać humanę MTZ - działa szybko i biegunka ustaje a dziecko najedzone i spokojne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×