Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beatabydg

Praca w ORSAY

Polecane posty

Gość beatabydg

Jestem z bydgoszczy, bardzo mi się podobają sklepy tej marki i chciałabym tam pracować. Jest może ktoś kto wie czy jest nabór i czy bez szkoły handlowej tez przyjmują? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredkova
czesc! w bdg w kazdym orsayu wisza kartki,ze przyjma ludzi do pracy...zanies im cv a na bank sie odezwa,nie trzeba miec zadnej handlowej ani nic;) focusa lada moment otwieraja,wiec zapotrzebowanie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatabydg
a wiesz może jaki stawki tam propnują mnie by tylko interesowała pracaw weekendy? i jakie są warunki ogólnie? Może pracowałaś tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredkova
nie,ja nie pracowalam i nie wiem ,jakie sa stawki...pracowalam tez w galerii,ale w innym sklepie i wiem jedynie,ze szukaja ludzi i to wlasnie na pol etatu:) zanies cv i list motywacyjny i czekaj,na bank sie odezwa...ja zanioslam i zadzwonili,jednak oferte odrzucilam,bo dostalam wczesniej propozycje pracy w promodzie i pull&bear..i teraz sie zastanawiam,co wybrac:) mysle,ze grafik daloby rade jakos ustawic stosownie:) a pytanie jeszcze-studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatabydg
jestem na czwartym roku a pracowac w takim sklepie zawsze chciałam ale jakoś wcześniej nie miałam tyle odwagi ,a jakie dają warunki w sklepach które podałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatabydg
Z resztą w moim przypadku jest tak że prawie wszędzie mam daleko bo mieszkam w fordonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredkova
spoko,czwarty rok to juz niewiele zajec pewnie,mysle,ze masz spore szanse,tylko sie nie bac i byc pewna siebie,a wtedy wszystko pojdzie dobrze;) w promodzie dostalam porpozycje-6,70 na godzine, pull&bear-900 brutto pol etatu,wypada jakies 700 stow...no i sie waham,bo w promodzie praca od czwartku,a w pullu dopiero,jak focusa otworza plus tygodniowe szkolenie we wroclawiu...nie wiem,co wybrac,myslalam,oby isc do promodu,zobaczyc,jak tam jest i ewentualnie rzucic i przejsc do pulla...hm...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredkova
do pomorskiej mialabys w miare blisko:) 65 i jestes:) a na bank beda tam przyjmowac bo czesc starej ekipy przejdzie do focusa i beda potrzebowac ludzi....szukaja jeszcze do monnari,solara,atlantica i reserved z tego co pamietam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatabydg
ja bym wybrała promode tu wiesz kiedy zaczynasz a fokusa nie wiadomo kiedy otworzą.Ciekawa dla mnie jest też marka reserved a wiesz może jak jest ze zniżkami dla pracowników? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredkova
wiesz...co do reserved w pomorskiej to nie polecalabym,nie wiem jak w innych sklepach,ale tam jest masakra...jest tak chory kierownik,ze szok...wiem,co mowie...znajoma miala 40 stopni gorączki,przelewala sie przez rece,do szpitala ja odwiezli w koncu bo nie chcial jej wolnego dac....a kiedy dostala zwolnienie na dni to nie dosc,ze ja z... jak burą suke przez telefon ,chamsko rzucil sluchawka ,to wlasnie przez telefon ja z pracy wywalil...do tego zarab od rana do nocy,niemozliwe do wyrobienia targety...mysle,ze w orsay jest lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatabydg
niestety jest też taki roblem że ja nie mieszkam na stałe w bydzi i wlipcu jade do innej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredkova
tak mysle,ze pjde do promoda,a pozniej sie zobaczy;) slyszlam ,ze tam tez srednio jest,ale co...troche popracuje to sama temat wybadam,jakby co,mam wyjscie...chyba?>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatabydg
Tą atmosfere można wyczuć jak sie wchodzi do sklepu mnie sie podoba reserved ale w "real":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredkova
to co...nie mow im tego,nie ich sprawa;) jak powiesz,ze do lipca tlyko to na bank cie nie przyjma...zawszem ozesz zlozyc wymowienie,nie ich sprawa;) a praca na troche lepsza niz zadna przeciez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredkova
tak,w real jest inaczej podobno...mili ludzie,czuc,ze sie rozumieja...a w pomorskiej ciagla rotacja pracownikow-to samo za siebie mowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatabydg
Wiadomo czasem są dobre dni i te gorsze. jest tyle opini ile jest pracowników w danym sklepie, jeśli dziewczyny tam pracujące tworzą dobra atmosfere to spoko gorzej jak jedna patrzy na ręce drugiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatabydg
Mi by najbardziej odpowiadałam praca w auchanie blisko , nawet kiedys jak bylam w orseju tam to klijentka podeszla do mnie i chciala sie o jakieś ciuchy spytac bo myślala ze tam pracuje heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredkova
no wlasnie:) mysle,ze powinnas sprobowac,to nic nie kosztuje i nie szkodzi:) najlpeiej sie na wlasniej skorze przekonac,bo nikt nigdy obiektywnie nie powie...jesli ktos sie sam z pracy zwalnia bo nabroil,to wiadomo,ze sie do bledu nie przyzna,tylko qszystko zwali na "zla atmosfere" wszytko to kwestia Twojego charakteru i tego,jak wiele jestes w stanie z siebie dac i zniesc:) bo wiadomo,obibokowi nigdzie sie podobalo nie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredkova
haha,tez kiedys mialam taka sytuacje;) pracowalam w herbaciarni,mposzlam o swiata spinek kase rozmienic,a tam baba za mna gania,cobym jej cos tam pokazala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatabydg
dokładnie tak a ja lubie być pomocna i jak cos sie dzieje, teraz pracuje w biurze firmy zajmujacej się krztałcenie przyszłych kierowców sama nie mając prawka heh, no i teraz szukam coś dodatkowego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredkova
mysle,ze jesli lubisz ludzi,jestes gadula czy cos innego i potrafisz sie dogadac,szbko sie uczysz to dasz rade:)najwazniejsze to checi,skreca mnie,jak ktos idzie do pracy,ma mine jak chmura gradowa,wszystko jest ble i zle i w ogole robi laske,ze przychodzi...jak sie nie podoba to sie nie pracuje,a nie chamstwo szerzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatabydg
śmieszne są takie sytuacje a ciekawa jestem jak jest w sklepach w sprawie ewentualnych kradzierzy , kto ponosi konsekwencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredkova
zazwyczaj przy podpisaniu umowy daja Ci do podpisanai taka lojalke jakby,ze gdy cos zginie,to odpowiedzialnosc pnosza pracownicy...jesli przyjma Cie na probny to sie wykrec i powiedz,ze nie bedziesz placic za cos,co ktos kiedys ukradl-ppros o zrobienie inwentaryzacji,reszta niech zaplaci,jesli cos zginelo i pozniej dopiero podpisuj.nie daj sie wmanewrowac w takie akcje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatabydg
gaduła to mało powiedziane, czasem musze się hamować heh ja studiuje fizyke techniczną, uwierz mi nic mnie nie zaskoczy (chyba) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredkova
haha,to dobrze:) dodac tylko usmiech i poztywne nastawienie i zadna praca nie jest straszna,uwierz mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatabydg
to nie wiedziałam nic o tej lojalce, a pracy sie nie boje najwyrzej jak mi nie przypasuje to sobie cos innego znajde, a w galerii nie chciałabym pracować jakos mi orsey tam nie pasuje prawe zawsze jest zaśmiecony wszystko na kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatabydg
wjakich miejscach dotej pory pracowłaś jak mogę wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatabydg
czy jest ktoś kto pracował w sklepach tej markich? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatabydg
Czy jest ktos kto pracował w sklepie tej marki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaktos
ja nie pracowałam w takim sklepie, ale też jestem ciekawa jak to wygląda od kuchnii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×