Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kalis

czy mozliwa ciaza...? pilne!

Polecane posty

Gość andzia2756
jejku niech ktos mi pomoze !!! kochalam sie z moim chlopakiem kilka razy za kazdym robilismy to z prezerwatywa... ani razu nie pekla aa on sie we mnie nie spuszczal... wyjmowal przed wytryskiem, teraz jest mi caly czas niedobrze i mam biegunke boje sie ze moge byc w ciazy chociaz czytalam ze biegunka ktora sie dlugo utrzymuje to choroba ukladu pokarmowego na tle wirusa... jak myslicie czy jestem w ciazy ?? pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PewnaDziewczyna112233
Otóż na 10 dni pzred miesiączką uprawiałam z chłopakiem seks i pękła nam prezerwatywa. Jutro mam dostać miesiączkę, ale nie boli mnie brzuch (a zawsze bardzo bolał) mam tylko obolałe piersi. Mam pytanie : czy to możliwe bym miała już jakieś objawy ciązy ? I kiedy zrobić test ciązowy? Czytałam, że w dniu planowanej miesiączki dopiero można ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia2756
wiesz co ja tesh jutro powinnam dostac okres ii tesh mnie nic nie boli ... hmm boje sie ze jestem w ciazy ;( wiesz jesli wam pekla powinnac kupic tabletke ktora powinnasc zarzyc do 72 godzin po sexie... ona zabija ten zarodek ktory sie tworzy jesli bys byla wiesz polecam ja bo wiem ze dziala, bierzesz tylka jedna... osobiscie nie probowalam ale jest droga u mnie kosztuje £25 ale nie wiem ile ona moze w Polsce kosztowac :/ jesli chodzi o test to sie go robi 2 tygodnie po zaplodnieniu... sa tesh takie ktore po 6 dniach pokazuja ale wiesz mozesz zrobic jeden i pokaze ze jestes a zrobisz drugi i pokaze ze nie jestes ... idz do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzix87
nic nie daje 100 procent pewnosci, ale moim zdaniem nie masz sie czym martwic :) jesli z gumka nic sie nie stalo a do tego chlopak nie konczyl w Tobie. Tez kiedys mialam takie schizy jak jeszce nie bralam tabletek. takze nie zamartwiaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzix87
oj to nie tutaj mialo byc napisane :) sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia2756
madzix87 hehe tak czy inaczej dzieki za rade ... hmm moze masz racje jakos wszystko mi przeszlo nie boli mnie brzuch nie mam zadnych objawow... okres powinnam dostac juz teraz.... widac sie spoznaia ja naszczescie zadko mam jakies objawy przed nim L)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majsterek
Witam. Moja dziewczyna bierze yasminelle i teraz miała przerw 7 dniową po pierwszym opakowaniu. W 7 dniu kochaliśy się i doszedłem w niej. Mam się czego obawiać? Dodam, że było to bez żadnego zabezpieczenia dodatkowego. Z tego co wiem, to gdy się bierze z pierwszym dniem okresu, to się jest od razu zabezpiczonym, włącznie z tą przerwą. Prawda to? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majsterek
Mimo tego, iż to pierwsze opakowanie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokala elo
ja tez mam pytanie , czy obawiac sie ciazy , okres mi sie spoznia 7 dni :( zrobiłam 3 dni po terminie okresu test ciazowy , wyszedł neg. a dzisiaj zrobilam badanie b hcg i wyszło 0,120 a okresu nadal nie ma:( , czy dalej bac sie ciazy , dodam ze bardzo boli mnie zoładek i dól brzucha :( odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×