Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kalis

czy mozliwa ciaza...? pilne!

Polecane posty

czesc dziewczyny, moze to kolejne pyt z serii \'glupich pytan\', ale dla mnie niezwykle wazne i nekajace. Otoz biore swoje pierwsze tabletki anty - yasminelle, jest to pierwsze w zyciu opakowanie , 15 tabletka za mna... dzis kochalismy sie z chlopakiem i doszedl we mnie (ok3 razy) nie bylismy dodatkowo zabezpieczeni. czy mam powody do obaw? tak,wiem na ulotce napisane jest ze chronia od pierwszej tabletki, lekarz doradza zeby sie chronic dodatkowo przez 10 dni. w moim przypadku juz uplynely a jednak mam jakies oibawy, ze moze na moj organizm slabo dzialaja czy co. bardzo prosze o szybka odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadne tabletki nie dają 100% gwarancji niestety jednak jesli zazywasz je prawidlowo i regularnie a do tego nie bylo czynnikow oslabiajcych idz dzialanie(alkohol,antybiotyki,zatrucie) to powinno byc dobrze-jednak jesli tak bardzo sie stresujesz to zawsze dla pewnosci mozesz zrobic test conajmiej po tyg.od stosunku. Wątek z Yasminelle: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3404722

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanta18
raczej mozesz sie szykowac ze bedziesz mama gratulacje i tabletki nie dawaja 100% gwarancji ze nie zajdziesz w ciaze dlatego nie biore szkoda kasy mam inne metody na to pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranyyyyyyyyyyy
Samanta Ty jakas durna jestes,nie daja sto proceny ale najwiecej z posród innych metod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranyyyyyyyyyyy
kali nie stresuj sie niepotrzebnie,tabletki maja bardzo wysoka skutecznosc,pawidlowo stosowane nie zawioda ( oprocz przypadkow takich jak biegunka wymioty antybiotyki psychotropy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla zabawy nie mam nicka
Samanta, nie strasz dziewczyny bo wcale niekoniecznie jest w ciąży. Tabletki dają dużą pewność, a nie ma w sumie lepszego środka anty jeśli chodzi o wskaźnik. I przestań wygadywać takie głupoty do ludzi. Osobiście przypuszczam, że mało prawdopodobne jest żeby ona była w ciąży. Kalis nie denerwuj się. Na pewno działają prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odp :) Przeczytałam 10 razy ulotkę, są stosowane jak najbardziej prawidłowo wierze im, bo w przeciwnym razie przyjmowanie jest bez sensu, poza tym jak w coś wierzysz - tak jest. Do Samanta - wole wydać troche więcej na najskuteczniejszą metode antykoncepcji niż 5 zł na kondoma , który może pęknąć lub się zsunąć, a następnie tysiące na pieluchy, pampersiki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranyyyyyyyyyyy
Samanta to ma jakis problem bo na kazdy temat pisze dziewczynom ze to napewno ciąża ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaaa78
ja mam troszke inny problem.tez biore tabletki yasminelle i w czasie 7-dniowej przerwy nie dostałam okresu...sa to moje pierwsze tabletki...mam obawy do niepokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranyyyyyyyyyyy
to sie moze zdarzyć,spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia1987
hej:) ja tez mam pytanko z serii glupich pytan..czy podczas 2 ostatnich dni okresu tzn byl okres ale tak jaby go nie bylo mozna zajsc w ciaze...:( prosze odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranyyyyyyyyyyy
a bierzesz tabletki? bo jesli nie no jesli masz regularne cykle to mozesz byc spokojna,natomiast jesli nie to podobno roznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia1987
nie nie biore tabletek ... tyko jakos ostatnio mi sie dziwnie okres skraca i dlatego sie denerwuje....... cykle mialam reguralne 28 lub 29 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ulotce jest napisane (ulotka to rzeczywiście rzecz święta) , że podczas pierwszego opakowania, podczas tej przerwy siedmiodniowej okres może nie wystapić, co nie oznacza , że jest się w ciąży, natomiast w czasie drugiej przerwy jest powód do obaw. Myśle , że nie powinnaś się bać, dla świętego spokoju zadzwoń do swojego gina i powiedz jak jest. Zapytaj czy masz się czego obawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia : to może zrób sobie test dla świętego spokoju ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaaa78
dodam ze podczas brania tabletek nie wzielam ok 5 tabletek , poniwaz wyjechałam i zapomnialam wziac opakowania...jest ryzyko ciązy?a z chłopakiem sie kochałam do konca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia1987
tylko jest jeszcze chyba za wczesnie bo to dopiero tydzien po stosunku a i jeszcze w czoraj mialam (sorki za takie szczeguly) sluz z delikatna krwia a ztego co wiem to ok 7 lub 8 dni po stosunku dochodz do zagniezdzenia sie zarodka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups. Nie chce straszyć, ale ryzyko jest (na prawde czytam tą ulotkę jak głupia, pytam lekarza, bo sama się często boję). Ja bym się wybrała do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranyyyyyyyyyyy
agatka..jesli zapomnialas tabletek to zrób test bo to moze byc ciaza szczegolnie jesli robilas to do konca lolcia ja uwazam ze nie masz sie czym martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranyyyyyyyyyyy
kalis ja po dwoch latach brania tabletek tez miewalam zaniki okresu-wtedy byla panika ale okazalo sie ze poprostu organizm sie rozregulowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test (choć nigdy nie robiłam) robi się ok tydzień po stosunku. Ja mam bez przerwy krwawienie po tych tabletach , za 3 dni zaczynam pierwszą przerwe i nie wiem skąd mam wiedzieć czy ta krwawienie podczas przerwy to miesiączka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia1987
dzieki troszke sie uspokoilam....:):) a co do tych tabletek to moja siostra tak zaszla w ciaze tzn zapomniala tabletek.. no i teraz mamy justysie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranyyyyyyyyyyy
jak masz bez przerwy krwawienie to powinnas zmienic tabletki tez to przerabialam..hehe ja to mam takie szczescie ze mnie sie wszystko czepia dlatego wiem co to stres wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w ulotce jest jasno napisane, że może być takie plamienie pomiędzy siedmiodniowymi przerwami przez trzy pierwsze opakowania... po drugim mam się zgłosić do ginekologa to go spytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranyyyyyyyyyyy
prawidlowo powinnas dostac krwawienie tak mniej wiecej w 2-3,(czasem oczywiscie moze sie zdarzyc ze w innym) dniu po odstawieniu,wtedy bedziesz wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranyyyyyyyyyyy
hm..no to skoro tak jest napisane to poczekaj..ja mialam tak dopiero od 3 opakowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no poczekam. mam nadzieje , że odróżnie to krwawienie z odstawienia od tego codziennego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranyyyyyyyyyyy
odróżnisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×