Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawskaanka

przerwy podczas pracy

Polecane posty

Gość ciekawskaanka

Witam , chicalam sie zapytac jak jest u was z przerwami np na pojscie do toalety. Czy musicie sie pytac kierownika o pozwolenie? Moja kolezanka pracuje w sklepie odiezowym i jest rozliczana z kazdego takiego wyjscie, a jest to bardzo uciazliwe np podczas miesiaczki. Ja natomiast nie zglaszam takiego wyjscia nikomu, oczywiscie pod warunkiem ze jestem tam kilka minut, a nie kilkanasci. Jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiri123456
to zalezy gdzie sie pracuje i jakiego sie ma szefa.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak miałam, gdy pracowalam w call center w Centrum Medycznym...było zalogowanych 12 osób w systemie i tylko jedna mogła być na pauzie (tzn w toalecie, na śniadaniu, na papierosie)...i nawet jak 3 kolejnym zachciało się do toalety, musiały czekać cierpliwie w kolejce. Teraz przyjmując się do pracy, własnie na to w szczególności zwracam uwagę, jakie warunki socjalne ma pracownik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wychodze kiedy chce
na ile chce i co ile chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuźwa:O nigdy nie musiałam sie nikogo pytac czy mogę do kibla. Koszmar, a przy zatruciu pokarmowym zwolnienie lekarskie?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja moge kiedy chce i na ile
chce pod warunkiem ze akurat np w tej chwili nie ma nawału pracy (pacjentów). ale w takiej sytuacji wystarczy ze kogos poprosze by mnie zastapil i też mogę zniknąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie jest luzik
jeśli akurat nie dzieje się nic pilnego, to sama decyduję jak zagospodarować czas tak, aby wszystko było zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×