Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julianna29

neimowlaki spanie na brzuchu

Polecane posty

dziewczyny! jak to jest z tym spaniem na brzuchu? mam 6-miesieczną córeczke, która od kilku miesiecy uwielbia leżeć na brzuszku. w dzień nie mam oczywiście z tym problemu, ale zaczyna sie przekrecac na brzuch także w nocy. niestety znalazłam ją pare razy leżącą na brzuszku, ale nosem w poduszce... czy mam ją przekręcać na plecki, czy w takim wieku spanie na brzuchu jest już zupelnie bezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synek - ma już 9 miesięcy od jakiegoś czasu śpi właściwie tylko na brzuchu, odwracanie Go jest bez sensu, bo i tak zaraz się przekręca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomogę wam
Nie przekręcaj - to nic nie da - bezwzględnie wyjmij z łózeczka poduszkę. Po pierwsze sama zauważylaś, ze zasypia z noskiem w podusi, co moze byc niebezpieczne, po drugie tak malemu dziecku poduszka jest niepotrzebna, a wręcz szkodliwa dla kręgosłupa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona ma taka malutka, płaską poduszkę, ale faktycznie wyjmę. dziękuję za radę. dzisiaj ją tak przekręcałam przez 3 godziny co parę minut. ja ja na plecy a ona hyc na brzyszek i tak wkółko jak wańka-wstańka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wyjmiesz poduszkę, bedzie ok :) To juz duze dziecko i potrafi sie przekrecić czy odkręcić - także nie przekręcaj jej - nic jej nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek od trzeciego miesiąca śpi tylko na brzuszku. Ostatnio się strasznie wierci więc czasem budzi sięna plecach czy boczku. Takie dziecko już sobie poradzi z przekręceniem się więc raczej nie ma możliwości żeby się udusił- bo chyba o to ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synek to wiercipieta w ozku raz boczek raz plecyki a raz brzuchol i spi a co do spania z nosem w poduszce to ja tak spałam i rodzice rady nie dawli bo ja sie pchłam nosem w poduszke :) i zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maly od 4 mies spi z poduszka i na brzuszku.Podusie traktuje jak przytulanke i bez niej nie mozna sie nigdzie ruszyc i bez niej nie zasnie!!! i nic mu sie nie stalo a dzis ma roczek sam daje sobie doskonale rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj synek od urodzenia spal na brzuszku, ale bez poduszki. Pilnowalam tylko, zeby nie trzymal glowy w tej samej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja od urodzenia sypia na brzuchu. ma 11 miesiecy i nadal spi tylko na boczku albo na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hub
moja coreczka od 2 miescaca ciagle spi na brzuchu , gdy ja po,loze na plecy to po pol godziny snu budzi sie a tak na brzuszku grzecznie spi, oczywiscie nie daje zadnej poduszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×