Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vipernet

Zakupy Suplementów

Polecane posty

Czy kupuje ktoś z was suplementy diety ? np. toniki phytochi ? www.phytochi.info ?.. dajcie znać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siłówka
Nie. Nie dajemy się na takie śmieci (i inne alveo) nabierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka 11
Phito Chi nie łykam, ale łykam za to regularnie chrom i magnez:) i czasami witaminę A plus E:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viccctoriia
Mój mąż bierze Permen, to troche inny suplement diety...ale ważne że działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka 34
Właśnie szukam informacji na temat permenu... możesz mi cos więcej o nim napisac? Będę wdzięczna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki Viki Tiki Tiki
A co chcesz wiedzieć? Kuracja trwa ok. 2 miesięcy, ale u niektórych juz po miesiącu widac róznice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Janka
Mój facet miał jakieś pół roku temu problem z erekcją. Trochę sie tym zdołowaliśmy, ale z każdej sytuacji, z każdego problemu jest jakies wyjście. Jest ode mnie troche starszy ( dokładnie o 17 lat) więc mogłam sie tego spodziewać. Ale tak jak juz napisałam, nie mozna panikować. Nam w aptece pani farmaceutka poleciła permen i rzeczywiście okazał sie skuteczny. Kuracja trwała 2 miesiące i do teraz jest wszystko w porządq. Znowu jest pięknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka skakankaaa
dzieki za info. Powiem swojemu męzowi o tym permenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka skakankaaaa
Zakupiłam permen przez internet i dostawa do domu była po 2 dniach, a sam produkt super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki6
a ja pije tylko suplementy firmy fiteline niesamowite drogie ale warto inwestowac w swoje zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja_W
więcej opinii i wypowiedzi znajdziecie na www.ziolaphytochi.pl wiele osób które stosuje jest zadowolonych z efektów, ale jak ze wszystkim, jak nie sprawdisz to nie będziesz wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchara
Suplementy kupuję tylko w aptece. Zawsze wolę się zapytać farmaceutki jakie jest jego działanie i czy nie wystąpią skutki uboczne. Owszem, można przeczytać sobie ulotkę, ale nic nie zastąpi rozmowy z farmaceutką która po prostu zna się na tym temacie :) Stosuję dwa suplementy: bio cla na odchudzanie i maximag na stres. Bio Cla to trochę taki kaprys, ale maximag musiałam zacząć brać bo normalnie nie radziłam sobie ze stresem. W pracy często bolała mnie głowa, a ten preparat zawiera sporo magnezu który pozwala walczyć ze skutkami stresu. Jest też stosunkowo tani, 13 zł w aptece juventa w manufakturze łódzkiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja natknęłam się ostatnio na sklep Neolagen - źródło kosmetyków z naturalnym kolagenem, no cudeńka! Jest też kolagen w kapsułkach, równie skuteczny, zwłaszcza w połączeniu z kosmetykami. Poza tym standardowo łykam witaminy i jestem zdrowa jak ryba, cera też zaczyna się poprawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×