Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Owładnięta pożądaniem

Targanie za włosy, klapsy...

Polecane posty

Gość Owładnięta pożądaniem

Mój facet podczas pieszczot lubi ciągnąć mnie za włosy (nie za mocno, ale na tyle mocno, że może kierowac moją głową), a gdy się kochamy to klepie mnie po tyłku. W zawiązku z tymi zachowaniami mam pytanie... Panowie lubiący takie pieszczoty, czy to, że lubicie targanie za włosyi klapsy oznacza, że lubicie ostry seks? Zastanawia mnie, bo mój ukochany w zasadzie jest delikatny i czuły, a to jedyne objawy takiej "ostrości" i to też stosowane raczej z umiarem.Nigdy nie sprawia mi bólu. Zastanawiam się nad tym, bo współzyjemy od niedawna i moze on jeszcze nie chce mnie wystraszyc takim ostrzejszym seksem. Wiem, że mogę z nim o tym porozmawiać, ale najpierw chciałabym zasięgnąć Waszej porady. Bo ja sama nie wiem co o tym mysleć. Nie jestem pewna czy on woli być tym zdominowanym (najbardziej lubi pozycje na jeźdźca), czy też sam woli dominować (to targanie za włosy, klapsy). Bardzo dobrze nam razem w łóżku, ale chciałabym zrobic mu jakąś niespodziankę, czymś go zaskoczyć i zastanawiam się czym. Lepiej przejąć inicjatywę w seksie, spróbować go zdominować, czy być całkiem uległą? Jakie macie na ten temat zdanie? Panowie, jakie pieszczoty lubicie?Panie, jakie macie specjalne "sztuczki", pieszczoty, które uwielbiają Wasi mężczyźni?pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitkaaa
A ja to bym chciala, zeby mnie moj chlopak wytargal czasem za wlosy, uderzyl w twarz, a pozniej zeby bylo dlugo i bolalo... niestety on nie ma smialosci, powiedzial ze kobiet bic nie bedzie :o Klapsy tez lubie, to mnie rozgrzewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitkaaa
Ale ja mam chlopaka !! Moze jakby sie dowiedzial, to by mnie wreszcie wytargal za wlosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casssa blanca
mój za każdym razem targa mnie za włosy, uderza w twarz ,ostro klnie i wyzywa :) ach!!!! mało który faceta(chyba) lubi w łóżku smęty, na początku może jest to fajne,ale ile można,więc zaczyna się ostra jazda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitkaaa skarbie
o niczym się nie dowie :P albo zmień go na mnie:P będę cię targał za włosy wyzywał i bił penisem po twarzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zawsze kończy się ostrą
jazdą, myuprawiamy seks od kulkunastu lati jeszcze nigdy mnie nie targał za włosy, poprostu nie lubimy tego typu zabaw, ale jak komuś to odpowiada to czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon123123
a moj do tego jeszcze lubi jak trzymam pas w rekach, albo jak jest przywiazany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Itakpowiem
Powiem tak - jak komuś coś odpowiada to to robi. Więc nie uwazam żeby każdy facet i każda kobieta to lubiła. A jak która narzeka to niech pogada. Może kiedys się doczeka ostrego sexu. Acha jeszcze jedno. Każdy ma inna definicje ostrego sexu. ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ....
ostry seks , to jest to czego potrzeba każdej kobiecie, ale nie wszystkie zdają sobie z tego sprawę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udududu
tez lubie klapsyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becker
posadź go na krześle, zwiąż ręce z tyłu i ujeżdzaj. Odlot gwarantowany. Też lubie na ostro, ale nie od razu- w miare rozwoju sytuacji wchodze w partnerke ostrzej, krócej, szybciej i głębiej. Mówie też przy tym różne rzeczy, których normalnie sie nie mówi. Ona chyba to lubi bo drze sie w niebogłosy. Nigdy sie nie skarżyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć muszę się wtrącić bo szukałem przyczyn dlaczego moja kobieta lubi sex właśnie w taki sposób, dodam że ja też go preferuję i jest z***biście! szarpanie za włosy, rzucanie na łóżko, najpierw delikatnie ale potem i ja i ona chce poczuć, że jestem prawdziwym samcem alfa, rude boy is very hot in the beet.? według kobiet tak, a która by chciała taki sex przez 4 godziny.? namiętny w dodatku niebezpiczny? ale bez bicia po twarzy, tylko dominacja i gierki, a przede wszystkim zaspokojenie kobiety bo jam jest niewyżyte zwierze :) mianowicie dążę do pytania kogoś mądrzejszego ode mnie kobiety uległe mówiące o swoich zachciankach długo jesteście w związków trudno było wam o tym rozpocząć cokolwiek czy inicjację jakąś czy rozmowę i pytanie za 100 pkt dlaczego wy to lubicie.? byc zdominowaną.? czego potrzebujecie przez to.? Dokłady opis nawet psychologiczny wchodzi w grę, bo następnie przejdę do świadomości kobiety zdominowanej :) dzięki odważnej która coś mi help :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zesrałem się i się obudziłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię i powoli wdrażam. Oczywiście w wyczuciem żeby nie bolało. Od niedawna uprawiam seks myślałem że najbardziej będę lubił jak kobieta mnie dosiądzie i takie też miałem fantazje zawsze a tu taki zonk! Jednak wolę być na górze lub brać partnerkę od tyłu i dominować :D Klapsy, lekkie ciągnięcie za włosy, Krępowanie moją ręka obu rąk partnerki tak żeby nie mogła się ruszać to ostatnio lubię robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgkkgk
Glgbl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×