Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ojejojejojej

NOWY odkurzacz

Polecane posty

Gość ojejojejojej

muszę kupić no i jaki??? na rynku jest tyle modeli... powiedzcie mi co powinien mieć obecnie taki odkurzacz i jakie Wy macie i czy są dobre czy nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba tyle wystarczy
Moc ok. 2000watt, dlugi przewod, gumowe kolka, teleskopowe rury, w miare cichy-ale to nie jest najwazniejsze, elektroszczotke-super sprawa do dywanow. WSkaznik zapelnienia worka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaMeLiA2222
ja mam tez lg ale nie pamietam modelu , jest niebiesko- srebrny, ma super szczotke do dywanów i miękki zderzak co sluzy moim meblom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agd
ja bym polecila tylko zelmera np 400.0 jest maly cichy mocny i co najwazniejsze worki tylko do zelmera najlatwiej dostac bo do takich jak tu zachwalacie np lg bardzo ciezko dostac worki chyba ze sie mieszka w naprawde duzym miescie sama pracuje w sklepie rtv agd i wiem jak z tymi workami est potem ciezko a to mysle ze jest jedna z najwazniejszych rzeczy w odkurzaczu bo jak tu odkurzac bez workow w ktorych beda zbierac sie smieci potem co jest tez bardzo wazne to moc ssania glownie na te rzeczy trzeba zwracac uwage wiem tez ze odkurzacze philipsa maja worki takie ktore sie trzepie wiec tez sa dobre ale zawsze polecam zelmera sa tanie mocne i maja az 4 lata gwarancji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agd
widze ze dobrze ze wsponialam o tych workach bo zadna z was wczesniej nic na ten temat nie pisala a naprawde dobrze radze zwrocic na to wieksza uwage zeby potem nie plakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaMeLiA2222
"Kamila83 Kamelia, a twoj odkurzacz pierze dywany? moze to ten model? http://www.okazje.info/okazje/sprzet-agd/lg- vwa-363-nd.html strasznie drogi ale w sumie to inwestycja na pare lat juz sama nie wiem czy kupowac czy nie" nie on niestety albo stety nie pierze dywanów ale to inny model niż podałaś ja mam VCB971 HTU (az sprawdzilam na instrukcji) jest taki: http://www.ceneo.pl/606738

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam LG :) ze dwa latka juz. Niedlugo trzeba bedzie wymieniac :) Ale jak narazie sluzy bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUlkaaaaa
na LG sie napewno nie zawiedziesz ale nie bierz firmy krzak, moja tesciwa kupila nam taki no name i mam ochote go na smietnik wywalic ale znalazlam sposob i teraz moj TZ nim odkurza juz powiedzial ze musimy kupic nowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imnie imnie
też powieccie co musze miec w takim odkurzaczu tzn co on musi miec??? i czemu tak LG owicie ze ok ??? skad wiecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista 2
widziałam ten odkurzacz LG V KC 902 HTMQ,i powiem że zrobił na mnie wrażenie i to nie małe po pierwsze cena ,jest niewielka ,no i to że mogą go używać alergicy ,to duży plus a i jeszcze że jest bez workowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina_kalina
Mi sie podobaja Bosche, np Bosch BSG 72000, na agito jest teraz fajna promocja i z kolezanka postanowilysmy sobie taki sprawic do mieszkania, zobaczymy jak sie spisze. niecale 400zl a podobno super radzi sobie z kurzem i ma super gietka rure :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość small_kas
no fatycznie na tym agito jest taniej niz gdzie indziej, stanowczo taniej i maja doslownie wszystko nawet muzyke hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśminka12
ja kupiłam sobie do domu odkurzacz LG - z funkcja prania!!! jest genialny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizka29
Ja może po nowym roku kupie sobie taki odkurzacz z funkcją prania. Podobno jest bardzo dobry, siostra sobie kupiła i jest zachwycona. Ona chyba ma lg, ale większość firm produkuje takie odkurzacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joamika
Do ,,jaśminki12". Jeśli możesz to napisz proszę ile kosztuje taki odkurzacz z funkcją prania,który Ty kupiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×