Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bananofee

Fotograf Kalisz

Polecane posty

Gość Bananofee

Wie ktos moze ile kosztuja sesje u Malika czy Ostrowskich?? Pytam orientacyjnie, chcialabym wynajac kogos na slub, na kilka godzin na wesele i plener. Slyszal ktos o jakiejs Pani Monice z ostrowa?? Podobno robi ladne zdjecia :) wiem, ze malo precyzyjnie, ale moze ktos sie znajdzie :)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkopolska
Ja polecam studio "Glamour". Młodzi ludzie ale z pasją i konkurencyjnymi cenami Ich studio znajduje się nad KFC. Mam znajomą, ktora bardzo byla zadowolona z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bana
Dziekuje slicznie, wlasnie znalazlam ich stronke http://www.glamour-studio.pl/ Koniecznie podejde do nich i zobacze co maja do zaproponowania :) Dziekuje za info :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej jeśli jesteś z kalisza
to mogę cię ostrzec przed salonem ślubnym przy ul.Babina. Kobiety wykonały suknię na ostatnią chwilę i nie do końca taką o jaką chodziło. Ponadto za "welon" zapłaciłam 70zł a był to źle uszyty kawał firanki... Tak z ciekawości, gdzie wyprawiacie wesele ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bananofee
Jestem z Kalisza, ale slub bedzie w Ostrowie, bo Panie w USC do szalu mnie doprowadzily mowiac, ze slubow w tygodniu nie urzadzaja, bo przeniesli ich na Kosciuszki i w Palacu Slubow nie ma nikogo w tygodniu, otwieraja go tylko w soboty :( (chodzi tylko o slub cywilny). Przyjecie najprawdopodobniej w Komedzie lub w Villi Royale (ale ciezko sie z nimi skontaktowac co do cen i terminow), wiec chyba raczej Komeda :) Chociaz slub dopiero w przyszlym roku :)) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej jeśli jesteś z kalisza
ja tez miałam tylko cywilny. Za komedą jest świetny salon sukien :-) Wesele wyprawiliśmy w Gołuchowie w Muzealnej pod namiotem przy Zamku. Polecam ich. Obsługa i organizacja super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bananofee
Tez myslalam o Goluchowie, ale jakos przeraza mnie poleganie na pogodzie :) Ale pomysl naprawde genialny juz. U nas wybor hotelu na przyjecie, tez pokierowany tym, ze bedzie kilkoro gosci z zzagranicy, wiec od razu ich ulokujemy w pokojach. W przyszla sobote jedziemy sobie Komede i Ville Royal zobaczyc, spotkac sie z menadzerami i mam nadzieje, ze podejmiemyd decyzje. A jesli moge zapytac, u kogo robiliscie zdjecia slubne? caly czas szukam uparcie :)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej jeśli jesteś z kalisza
Postanowiliśmy nie robić zdjęć u fotografa więc nie pomogę w tej kwestii. Jeśli chodzi o pogodę to masz rację - nam się udało i pogoda dopisała ale na wszelki wypadek w namiocie można dopiąć "ścianki" a w środku podłączają dmuchawę z ciepłym powietrzem. Namiot można rozłożyć na dziedzińcu przy muzealnej, ale można też w środku parku z tym, że wtedy stawiają toi toi zamiast toalety :-( bo za daleko. Obsługa z jedzeniem też ma wtedy problem, chyba że stół szwedzki. No i minus ten, że nie ma pokoi dla gości. Dwa tygodnie przed nami kuzynka męża miała wesele w Royalu, nas nie było ale moi teście tak. Mieli bardzo dużo gości i posadzono ich na korytarzu. Ponadto jeśli zdecydujesz się na ten lokal to dogadaj kwestię herbaty i kawy. Goście otrzymali tylko raz kawę lub herbatę do wyboru a potem nie mogli sie doprosić. Wiadomo, powinny być dostępne przez cały czas. Dodatkowo nie postarali się i ciasto pokroili na mega duże porcje, nie do zjedzenia dla jednej osoby kawałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej jeśli jesteś z kalisza
A w Komedzie nie byłam nigdy na weselu. Za to możesz sprawdzić czy w kinie nie odbywają się wtedy żadne imprezy np Festiwal Szopenowski - otwarcie jest zawsze w Komedzie a potem w Antoninie. Niby sale nie te same ale jednak dwie imprezy w tym samym budynku to kłopot także na parkingu. Byłam na festiwalu a obok w sali odbywało się wesele. A jeśli chodzi o Antonin to tam przy pałacu w parku pary przyjeżdżają na zdjęcia plenerowe. Latem stoi tam dorożka. Zdjęcia jak marzenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bananofee
Dzieki za info w sprawie Komedy. Jakos sie specjalnie nie przejmuje, bo slub bedziemy brali nietypowo, bo w srode :) wiec nie powinno byc wiekszych problemow ze znalezieniem lokalu :)) ale jednak wolalabym juz teraz zarezerwowac i sie nie martwic. Teraz zaczynam polowanie na fotografa :) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwitowskapl
www.infinityfoto.pl - fotografia ślubna w Kaliszu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście mogę Ci polecić fotografa www.fotoprimo.pl/plener-slubny.html mi zrobił niesamowite zdjęcia, byłam bardzo zadowolona z niego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Jeśli mogę podpowiedzieć sprawdzonego fotografa to nie zawiodłam się na Katarzynie Pawlak Fotografia http://www.foto-video.gdziewesele.pl/Kalisz/ . Zdecydowaliśmy się na dwie sesje: narzeczeńską i ślubną. Efekty przeszły moje oczekiwania, dlatego śmiało ją polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyna Kuświk....nie polecam!!!!! Nie dotrzymuje terminów, nie odbiera telefonów... Za sesję zapłaciłam 500 zł w marcu, sesja dziecka była w sierpniu, do tej pory zero odzewu, jakis 1 sms że jak zrobi to sie skontaktuje....a jak napisałam że już dziękuje, to wzięła sobie to do serca i po sprawie...ani zdjęć a ani pieniedzy.... ODRADZAM....CHYBA ŻE MACIE CZAS ŻEBY CZEKAĆ PÓŁ ROKU NA KILKA ZDJĘĆ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacz na http://fotografia.emodia.pl/. Z tego co wiem to nie jest dla niego problemem dojechać...zdjęcia robi boskie, cennik - powiem tak da się dogadać...ma głowę pełną pomysłów...sesja i klasyczne i nowocześniejsze...w zależności od upodobań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zdjęcia robi boskie" - to jest żart roku. Zdjęcia masakrycznie słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daina1
www.agnieszkaszalek.pl Polecam! Młoda, kreatywna dziewczyna ze świeżym spojrzeniem. Obrabia zdjęcia w bardzo fajny sposób! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FOTOGRAFIA ŚLUBNA dla wymagających www.fotobinek.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matari Studio działa na terenie Kalisza;) Robią bardzo ładne zdjęcia i fajne filmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Kaliszu mamy najlepsze studio urody bellezza.kalisz.pl do profesjonalnych zdjeć jak znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam znajomego, nie jest to profesjonalista, bo nie zajmuje się tym zarobkowo, ale zdjęcia cyka świetne - www.snapgraphics.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie do końca na temat, ale jak ślub to i dobry salon kosmetyczny. Ja już mam to za sobą ale w Kaliszu polecam szczerze www.bellezza.kalisz.pl przedłużałam tam rzęsy, depilacja laserowa ciała, poleciła mi kolezanka bo nic nie boli, no i na koniec makijaż ślubny. Kasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tak, salon kosmetyczny bellezza również polecam :) Jestem ich stałym klientem.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam FotoKach.blogspot.com - Cena za taką jakość bardzo w porządku. Nie wieje tandetą! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z Bellezza też korzystam cyklicznie chodze na pielegnacje dloni oraz przedlużanie rzęs. Bardzo miły personel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.fotobajki.net Fajny kontakt, dobra cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Krzysztof Jaskólski Fotograf zdjęcia są warte swojej ceny :) Tutaj na pewno coś dla siebie znajdziecie, macie podane ceny www.foto-video.gdziewesele.pl/Poznan/Fotograf/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala92
Polecam Magama Studio z Kalisza, ich strona magamastudio.pl Jesteśmy z narzeczonym bardzo zadowoleni, przede wszystkim zdjęcia piękne, ale też cena nie za wysoka jak na taką jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia92
Jeżeli ktoś szuka fotografa ślubnego z Kalisza to polecam 24studio.pl - Fotografia Ślubna. Ceny bardzo elastyczne. Trzeba się spotkać i porozmawiać. Adres strony: www.24studio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×