Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vivi7

CZARNA LISTA ekspedientek w sklepach z bielizną - nie znają się na rozmiarach!!!

Polecane posty

Hej! Czy też Wam się zdarza, że baba za ladą chce koniecznie coś sprzedać i wciska Wam bieliznę, nie taką o jaką pytacie, tylko coś zupełnie innego? Np. próbuje mówić Wam, że rozmiar pod biustem nie jest wcale taki ważny, tylko liczy się miseczka? I np.próbuje namówić Was na zakup stanika o 5 cm większego w obwodzie pod biustem,bo taki jej został z danego modelu? Albo wmawia, że rozmiarówka zaczyna się od 70A i nie ma staników o obwodzie 65? Ja właśnie miałam osatnio do czynienia z taką żałosną sprzedawczynią -w sklepie z bielizną w AGROBEXie w Swarzędzu. Ruda paniusia (około 50lat) traktuje klientki z wyższością, ale sili się jeszcze na uprzejmość do momentu gdy liczy na zysk. A gdy jednak nie kupiłam wciskanego mi towaru - grymasy, złośliwości. A do tego widać , że ta pani nie zna się na sprzedawanym towarze, bo nie potrafiła mądrze doradzić ani osobie szczupłej z małym biustem, ani innej postawnej klientce z dużym biustem. Nie zna się na zasadzie dobierania rozmiaru stanika!!! Przecież złym doradzaniem wpływa na nasz gorszy wygląd i deformację biustu! Na bazar z taką babą - niech jaja na rynku sprzedaję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdarzyło mi się, ja mam pod biustem 71 cm, w biuście 96, a baba chciała mi sprzedać stanik w rozmiarze 80C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WŁASNIE ZE TAK
NAPRAWDE NIE JEST WAZNY AZ TAK OBWÓD STANIKA POD BIUSTEM SAMA SPRZEDAJE WIEC SIE TROCHE ORIENTUJE ;D NIE MA RÓZNICY TE 5 CM ON SAM SIE UŁOZY MA RACJE NAJWAZNIEJSZA JEST WIELKOSC MISECZKI ZEBY BYŁA DOPASOWANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuję
klientkom ;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znaczyy
"Paaaaniii... takich to się nie produkuje... panie se weźmie 90 i se pani zwęzi"? Marna prowokacja, pani "ekspedientko" :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i proszę! Mamy następną, co źle doradza! Biust ma być podtrzymywany i formowany właśnie przez ciasno dopasowany obwód pod biustem. Stanik jeśli jest za duży w obwodzie - trzyma się tylko na ramiączkach, a reszta stanika \"lata\" wokół biustu. Jak ma wtedy PODTRZYMYWAC BIUST? W Xle dobranym staniku, czyli z za luźnym obwodem, biust się rozmywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie cierpię, kiedy ekspedientka pcha mi się do przebieralni, bo chce mi pomóc dopasować stanik... I niezależnie od faktów jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby nie zaćwierkała :\"super wygląda, prawda?\" albo \"o ten leży idealnie, będzie pani zadowolona\"! Jakbym chciała jej rady, to bym poprosiła a tak sio mi! Mnie to krępuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
non stop :) na szczęście znam te wszystkie sztuczki, bo uczono mnie je stosować. Ale jak ekspedientka przekona się, że klient wie co chce daje spokój. tzn. inteligentna ekspedientka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×