Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marceliinnka

Dlaczego tak malutko mleka laktatorem ściagam? Mam tak mało mleka??

Polecane posty

Gość marceliinnka

Chciałam uzbierać pokarm na później bo musze wyjść a tu nici... a karmie tylko piersią już 1,5 miesiąca i mała rośnie jak na drożdżach więc co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez na poczatku bardzo malo sciagalam po pierwsze nie mialam wprawy a po drugie piersi nie zdazyly tyle przybrac zeby sciagnac i jeszcze malego przystawic bo on na cycu non stop \"wisial\" najlepiej to w nocy jak maluszek spi wstac i sciagnac no chyba ze ci sie czesto budzi! jak nie zdazysz sciagnac to kup bebiko jedna porcja dzidzusiowi nie zaszkodzi a ty bedziesz pewna ze glodny nie jest ja tak robilam co 2 tygodnie jak na studia musialam jechac i maly nie przyzwyczail sie do butli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sprobuj reka sciagac, ja mam juz trzy rozne laktatory i nic nimi nie umiem sciagnac poza sporym nadmiarem z piersi, a reka spoko zawsze sciagne tyle ile chce i potrzebuje, ja mam male piersi i moze dlatego, ale byc moze po prostu od piersi zalezy, tego nei wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam wszystkim Medelę Mini Electric, ten laktator naprawdę fantastycznie ściąga mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×