Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cafe_jazz

PTUF - co o tym sądzicie?

Polecane posty

Potrzebuję fachowej pomocy, kilka dni temu byłam na spotkaniu w firmie PTUF, która zajmuje się funduszami AEGONA. Struktura do jakiej mnie postanowiono wciągnąć to MLM, ale oprócz tego mam kilka wątpliwości, - jak sprawdzić czy to nie ściema? (podejrzewam, że współpracują z AEGONEM), ale obiecane góry złota to już od nich inicjatywa - koleżanka, która mnie wciąga nie dostała żadnych dokumentów, kompletnie... podpisała a nic nie dostała (chyba zawsze jest druga kopia dla podpisującego?) - jak sprawdzić czy pani X jest rzeczywiście specjalistą ds. Funduszy Inwestycyjnych? koleżance kompltenie nic nie doradziła..... zakreśłiła coś sama w dokumentach i tyle... - obiecują wynagrodzenie za każde 2 osoby (pomijam fakt, że obiecują miliony), ale czy na to nie powinno być jakiejś umowy, albo choćby zapisu... nie ma nic.... wszystko obiecywane na gębę - usłyszałam w międzyczasie, że zmieniają siedzibę (pod obecną są do końca miesiąca), tylko jeszcze nie wiedzą gdzie... zawiało grozą... - obiecywaną srukturę można śledzić w internecie... ale nie wiem nic więcej, bo przedstawiciel też nic nie wie - czy można zrezygnować z zawarcia umowy, nawet po wpłaceniu kasy? Bardzo proszę o pomoc, wygląda mi to na przekręt, a jeśli się mylę, to chętnie ich rozreklamuję... Dajcie znać cafe_jazz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość master0723
witam! tez jestem klientem i buduje strukture! to z czym panią zapoznano to taki dodatkowy system premii, czyli mozliwosci zarabiania na poleconych. jest 100% prawdziwy, i budujac strukture poleconych moze pani niezle zarobic! nie dostala pani zadnej umowy ale zostanie pani wprowadzona do tego systemu (2CC) przez agenta ptuf\'a. i bedzie mogla pani sledzic budowe swojej struktury w internecie! tak to wyglada. a najwazniejsze ze ma pani b.dobra polise w aegonie takze gdyby to fikcja to i tak pani nie zostaje z niczym! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzarson
Od 2ch miesiecy jestem w PTUF. Moze narazie nie zarobilem tych milionow ale pierwsza kase rowna sredniej krajowej wlasnie z PTUF-u wyplacilem. Wysoce moralny MLM. Nie ma zadnych oplat prowizji z wplat nowych klientow do funduszy. Prowizje wyplacane z kasy funduszy. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×