Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kafe late

zwrot ubran ----- jakie jest prawo w polsce odnosnie zwrotow

Polecane posty

kupilam wczoraj ciuchy kurtke i spodnie dla partnera nistety nic nie pasuje ciuchy jak sa w wiekszych rozmiarach to maja np dluzsze rekawy przez to nic nie pasuje. Wiem ze sklep nie przyjmuje zwrotow tylko wymiana na inny towar wchodzi w gre ale wiem juz po tych dwoch rzeczach ze ciezko bedzie cos tam znalezc, moje pytanko czy jestjakies prawo w polsce mowiace o tym ze klient ma iles tam dni na zwrot. Proszeee bo to pezent mial byc na urodzinki i jestem w kropce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w polskim prawie
nie ma czegos takiego jak zwrot. Zwrot to jest dobra wola sprzedawcy, ale wiekszosc sklepow przyjmuje zwroty badz wymiane na inny towar,w ciagu np 7 czy 14 dni ale to jest ich wewnetrzny przepis. Oczywiscie do zwrotu musisz miec dowod zakupu paragon badz fakture. i matki powinny byc nieoderwane. Ciuchy kupilas w jakims osiedlowym sklepiku czy firmowym ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem dokładnie
jak to wygląda ale może zajrzyj na stronę UOKiK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w polskim prawie
mozliwe ze cos takiego mial na studiach ale to bylo dosc dawno. Bylo w Polsce takie prawo zanim przystapilismy do Unii ale w tej chwili do tylko dobra wola sprzedawcy. W pracy na codzien zajmuje sie reklamacjmi i zwrotami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie osiedlowy ale tez nie zaden specjalnie firmowy( wiecej juz nie kupie byle gdzie). Niestety juz sie dowiedzialam ze W UE nie ma zwrotow czy wymian no chyba ze towar jest wadliwy, wadliwy nie jest tylko moj men niewymiarowy i dupa blada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×