Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ilovelove-lightblue

Cichopek -może nie jest świetna aktorką, ale gorsze są od niej takie gwiazdy,jak

Polecane posty

...chociażby Ania Mucha, Agnieszka Grochowska, Joanna Koroniewska, Małgorzata Foremniak, Joanna Brodzik grają od niej o wiele gorzej, po prostu snują się po ekranie bez jakiejkolwiek ekspresji artystycznej!! Nie można zaprzeczyć,że Cichopek naprawdę jest utalentowana na wielu płaszczyznach, ma coś w sobie i widac to gołym okiem. Nie możecie zaprzeczać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez sensu twoj post, twoja stopka nawet twoj nick bez sensu bez sensu nawet to napisalam, ale nie moglam sie powstrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ogladam seriali
widziałam ją za to u Majewskiego ostatnio, dla mnie ona w sobie to ma tylko determinacje do zrobienia kareiery....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze jak kogoś
zaletą jest że jest świetny w tym co robi a nie,że jest dobry bo są jeszcze gorsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usiądź. Odetchnij kilka razy. Pomyśl o czymś miłym. I wepchnij sobie cały męski sweter do pochwy powinno pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilovelove-lightblue- taaaa jasne tylko ,ze np Formeniak czy Brodzik to dyplomowane aktorki a twoja cichopek nie :-) w ogóle nie rozumiem prównania Kasia C. gra w serialu nie jest żadna aktorka , panie które wymieniłąś (mozna lubić lub nie )ale sa aktorkami!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, now eisz trudno mi jest to okreslić gdyż wymienine panie maja dosć spory dorobek natomiast Kasia gra jedna i ta sama role w jednym serialu , nei zrozum mnie źle nic nie mam do tej dziewczyny , sadze po prostu ,iż przeceniasz jej możliowsci a obrazasz aktorki które moim skormnym zdaniem wcale nie są beznadziejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×