Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ArcyLee

Praca w Saturnie - ktos tam pracuje?

Polecane posty

ile godzinowo pracujecue? ile zarabiacie? Jestescie zadowoleni z tej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rad
witam tez sie zastanawiam.nie długo mam rozmowę i nie wiem czy jest sens zaczynać temat.jeśli będziesz miał(a) jakieś info to daj znać.pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutki
hej ja pracuje w saturnie w wawie - nie narzekam.. troszke duzo bylo latania przy zatowarowaniu, ale dajemy rade.. placa w terminie bezproblemowo.. troszke lipa jest z wynagrodzeniem za nadgodziny, bo moga to zrobic do 3 miesiecy (jest to zawarte w umowie), ale i tak nam wyplacili te pieniazki 15 dni po pierwszej pensji - wiec jest dobrze :) cos jeszcze ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutki
PS: kazdy sam sobie targuje warunki umowy - im wieksze doswiadczenie itp tym wiecej mozna wytargowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rad
dzięki za info. w piątek rozmowa - zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sat
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saturnik
są tu jacyś pracownicy saturna ?? odezwać się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tychy
jest może ktos z Tychów? zaczęły sie rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunshine_tychy
Ja jestem z Tychów, dzisiaj idę na rozmowę, zobaczymy jak będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako były pracownik, nie polecam! W MM/Saturn pracownik= NIKT! Śmieć który ma tylko robić co mu karzą i się najlepiej o premie, podwyżki i awans nie pytać. Zarobki śmiesznie niskie jak na tak poważną firmę. Niby można co miesiąc dostać premie za obrót działowy i akcesoria i usługi ale najcześciej to jest tak skonstruowane żeby nie dostać ich. Zawsze jest tak że obiecują a na koniec okazuje się że dyrektor nie wypłaci bo ma taki kaprys (premia jest uznaniowa). Człowiek nic nie może, siedzi zamknięty cały dzień na dziale, nie wolno usiąść, trzeba podchodzić do każdego kto wejdzie, nawet z najgorszym prymitywem trzeba gadać, mówić mu dzień dobry. Poza tym ciagła inwigilacja z kamer i przez ochronę (a to często ludzie na posyłki, prymitywy najgorsze). Dyrektorzy to debile patrzący żeby tylko jak najwięcej dla siebie zagarnąć, kierownicy to często ludzie niekompetentni, robiący pod siebie ze strachu przed dyrektorem. Poza tym często w tych sklepach robią takie "wałki: że szkoda gadać. Przede wszystkim przekręty w inwentaryzacjach, aby się wszystko zgadzało. Poza tym wyłudzenia pieniędzy za sprzęt od firm ubezpieczeniowych. Jedyne pozytywne co mnie spotkało to ekipa z którą pracowałem, super koledzy z którymi dało się pogadać na luzie, wszyscy byliśmy za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×