Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mariollla31

Projektor do domu!

Polecane posty

Gość mariollla31

Witam dziewczyny wymyslilam sobie ostatnio ze kupie sobie do domu projektor do kina domowego, w sumie to zawsze o tym marzylam ale do tej pory wyswietlany obraz byl beznadziejnej jakosci, teraz podobno obraz juz jest bardzo dobry. Czy ktoras z Was zna sie na tym albo ma projektor w domu i moglaby mi cos polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonafilizanka
Moja znajoma ma taki fajny projektor ktory mozna powiesic na scianie to jest chyba LG An215, bardzo fajnie to wyglada, ladnie komponuje sie z nowoczesnym wnetrzem. RAz mialm okazje zobaczyc a nim film i bylo ok. Fajna sprawa nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam projektor Benq
do kina domowego i z HD, ale zalezy ile chcesz przeznaczyc na projektor...moze na kupic za 2000 mozna i za 10000 :) jedno jest pewne - 100 razy lepsza rzecz niz plazma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariollla31
cena tak naprawde nie gra roli, nie mam ograniczenia, zalezy mi na tym aby byl po prostu dobry. A ktos jeszcze widzial tego LG, bo zainteresowal mnie nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maurycjaa_
Znajomy go ma i mi najbardziej podoba sie wyglad zewnetrzyny, fajnie w domu wyglada. Obraz tez jest ok, najwazniejsze ze przyjemnie sie oglada jakis dobry film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martap.
Moj facet strasznie sie napalil na projektor, jestem w stanie sie na to zgodzic tylko musi to fajnie wygladac. On wlasnie zastanawia sie nad LG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa28
nie rozumiem tego jak ktos pisze ze projektor ma fajnie wyglądac??? wg mnie aparat laptop projektor itd maja mieć świetne parametry i spelniać jak najlepiej swoje funkcje a nie ładnie wyglądać.przede wszystkim zastanów sie dobrze do czego Ci ten projektor będzie miał służyć i ile możesz na niego przeznaczyć kasy. zwróć uwagę na technologię wyświetlania (lcd, dlp) rozdzielczość i jasność. oczywiście dlp są droższe ale i lepsze. w tej chwili na rynku dostaniesz w sensownej cenie z dlp projektory BenQ, LG i Acer. ja osobiście poleciłabym Ci takie modele: http://www.agito.pl/acer/acer_p1265.1467.326260.html lcd http://www.agito.pl/lcdtft/epson_emptwd3_moviemate.1083.34665.html zastanów się jeszcze czy bedziesz go przenosic im lzejszy tym latwiej i potrzebna bedzie specjalna torba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampy sa drogie to fakt
ale z reguły wymienia sie je raz na 3 lata (zalezy od projektora, zywotnosci lampy i oczywiscie godzin uzytkowania ). poza tym ja uzywam tylko projektor do filmów a facet do gier czasem, dodatkowo pracuje w branzy audiowizualnej wiec lampe mam za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina.woicka
Ja sie wcale nie dziwie ze ktos chce zeby projektor ladnie wygladal, powinien dobrze sie prezentowac i miec dobre parametry, taki jest idealny. Urzadzam teraz mieszkanie i nie koniecznie chce zeby mi cos wisialo po sufitem. A ten model AN215 ladnie by sie komponowal z meblami. Z tego co o nim przeczytalam to poza ladnym wygladem zalicza sie do tych projektorw z najwyzszej polki jesli chodzi o sprawy techniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariollla31
No a jak projektor pierdyknie mi na ziemie i lampa mi się potłucze ? "lampy są drogie to fakt" - załatwisz mi wtedy za darmo nową ? Mogłabym cie na kawę zaprosić w ramach rewanża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO to chyba go solidnie przytwierdzasz i nie \"pierdyknie\". Większość ludzi podwiesza projektory pod sufit lub przymocowuje do sciany (tę opcję ma LG) i nic sie nie dzieje, no ale jesli sie nie umie dobrze zamontowac projektora ,to moze w ogole nie powinno sie go kupowac? I nie \"rewanżA\" tylko \"rewanżU\" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatryśka
Czy ten An215 jest w dwoch kolorach, bialym i czarnym, czy ta sa juz rozne modele? Jesli tak to czym one sie roznia? Z gory dzieki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina.woicka
Sąsiad mówił, że biały projektor ma lepsza jasnośc ,a czarny wiekszy kontrast. Chłop się zna, więc chyba wie co mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariollla31
A jak to dziadostwo solidnie przytwierdzic aby nie pierdykło ? Gwoździami przybic do sufitu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina.woicka
czy na tym forum dyskuje nie moga sie normalnie toczyc, czlowiek chce sie czegos dowiedziec to oczywiscie nie moze. To jest jeden i ten sam model, ale wiem ze na prawie wszystkich porownywarkach cen pokazuja jeden kolor i nic nie pisza ze moze byc tez inny. Najlepeij poczytaj sobie o nim na stronie lg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatryśka
A ty umiesz oczywiście czytac...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Montaż kina domowego i dobór sprzętu możesz spokojnie zlecić w warszawskim Kraftmann. Znam ich od 2009 roku mniej więcej. Już 3 instalacje zamawiałem, w tym jedną do domu, dwie na potrzeby rozwoju firmy. Przez lata nie wykorzystałem nawet zgłoszenia serwisowego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo multimediów jest u Kraftmann-a – są też na Cenao i Allegro. Bardzo kompleksowo wszystko dobierają. Ceny jak porównywałem najlepsze (tylko pisz maile to zawsze jeszcze coś ugrasz dodatkowo!). Może to ci się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie jak najbardziej warto! My sprawiliśmy sobie taki projektor https://www.al.to/p/387156-projektor-epson-eh -tw650-3lcd.html i oglądanie na nim filmów to zupełnie inny poziom rozrywki oczko.gif Dosłownie jest małe kino w domu! Obraz jest duży, świetnie wszystko widać, łatwo się obsługuje. Odkąd go mamy nie oglądam filmów ani seriali na telewizorze tylko zawsze z pomocą projektora. Często też zapraszamy znajomych i robimy sobie wieczorki filmowe. nie ma problemu, że z którejś strony źle widać ani światło nawet nie przeszkadza, przy zasłoniętych zasłonach, nawet w dzień na ciemnych filmach wszystko dokładnie widać. Zdecydowanie polecam! Bardzo fajna sprawa usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekrany projekcyjne na najdłuższej możliwej gwarancji bez dodatkowych opłat masz w Kraftmann. Chyba najlepsza marka w Europie jeżeli chodzi o profesjonalne personalizowane w 100% ekrany kinowe oraz szkoleniowo-konferencyjne z tego co wiem bardzo znana wśród ludzi pracujących w branży multimediów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre opinie zbierają projektory firmy ART np. model Z5000. Do 1k spokojnie znajdziesz w sklepach internetowych typu sferis. Posiada dwa wejścia USN przez co można podłączyć dysk zewnętrzny czy jakiegoś pendrive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×