Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Przybywam z daleka

Zawsze tutaj tak nudno czy tylko dziś maccie zły dzień?

Polecane posty

Tak w kilku słowach, to ja jestem niewydymaną panną starą, a matylda ma sraczkę ciągle. I co? Zostajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijaija
a z kad przybywasz ? czyzby z Marsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie bym Cię przekonała do pozostania tutaj, ale muszę iść wydoić krowy. Ale zapewniam Cię, warto tu zostać. Jesteśmy jak jedna, wielka, kochająca się rodzina. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś dawno temu rozmawiałam z fajną dziewczyną...miała nick skoczek....ale to było dawno dawno...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoczek skoczyła dawno temu;)🖐️PS: Czemu dezerterujesz? ŁAdnie to tak?😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczy sie, nie zrozumiem bom taka głupia, czy cos głębszego?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na naszym forume to jest różnie...najciekawiej jest w sumie jak wejdzie Idealista (Analista z Marsa) i przeprowadzamy jego zbiorowe tyranko (to raczej wieczorami i w nocy), albo jak Matylda z Musztardą chwycą sie za kłaki (to raczej z rańca):classic_cool:. A ogólnie całą dobę siedzimy i pierdzimy o małych penisach, rozjechanych pochffach itd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
F23 uzależnia:D Nadal tam właże, chociaż straszna nyndza teraz:oIDealista to ktos pokroju Typowego i Złego.....jeśli wiesz o czym gadam....;) Pokazuje tu swoje zdjęcia bez przerwy i chwali sie, jakie to jest bossski i jak panny na niego lecą;) Generalnie....jak chcesz odreagować stres w ciągu dnia, przychodzisz wieczorem i bezkarnie sobie jedziesz po tym leszczyku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak 50 na 50, tylko z deka bardziej żałosny niż tamci dwaj razem wzięci i przede wszystkim głupszy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Ci, z kafeterią też nie najlepiej ostatnio....kwitną topiki tasiemce będą ce kółkami wzajemnej adoracji, a tak na codzień w topikach to mało starych bywalców sie wypowiada.W tej chwili to z czarnych nicków ciężko by mi było kogokolwiek wymienić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys tu zaglądalam i pamietam ze byla jakas afera ze skoczkiem i z jakims facetem czy on dalej tutaj pisze? Co do zlego to nawet fajny z niego gosc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudą wieje
:P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tamten gość to ukochany Matyldy, zawiedziona miłość:(A Skoczek sie przecież potem przeniosła na F23.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieerdzieliło mi sie w łepetynie..........aaaaaaaaa.........tamten gość...to tzwn Nowy w Cieście, jak go nazywałam :classic_cool:...i niestety tyż go wywiało z foruma:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale czy ten koles dalej tu pisze i pod jakim nikiem jesli tak? Pytam bo na f23 pisali o nim różne rzeczy i wolalabym wiedzic z kim mam do czynienia:classic_cool: bo jesli to nastepny tępawy to nie przezyje tego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pisze...nie ma juz go...w sumie był spoko, ale odwalało mu pod koniec i strasznie szukał awantury.To na F23 to wszystko nieprawda była jak mniemam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×