Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ddddddddfffffffffff

kobieta 23 letnia z twarza dziecka 13letniego

Polecane posty

Gość nie nie nie i jeszcze raz nie
Tak pomarańczko masz racje!!! jestem stara i brzydka nic mi nie błyszczy :) Ja tylko ostrzegam ,żeby nie wylądować na rynku w kabaretkach . A znam takich wiele aparatek .A swoja drogą 30 letnia kobieta nawet taka "małolata " jak Ty powinna być już uświadomiona jakie spustoszenia w jej organizmie zrobił wiek . Przecież wiek to jeszcze wnętrze wątroba nerki serce to też się starzeje ??Tylko tak sercem nie kupuje się fajek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam tak
Dziewczyny to sie cieszcie ze wygladacie mlodziej, a mam pytanie jakie macie sylwetki? czy jestescie np niewysokie i szczuple? A co do roztycia, tow zyciu do tego nie dopuszcze i nie wiem jak niektore kobiety mogly dopuscic ;( nie widzialy ze tyja zeby w pore cos z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie i jeszcze raz nie
Ale oczywiście ,że można wyglądać młodziej ,ale około 40 ski wszytko się wyrównuje max do 45 lat .Wtedy już widać wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie i jeszcze raz nie
a na pewno będziesz miała na to wpływ przyjdzie choroba labo inengo gówno i waga walnie 20 kg więcej .Widziałaś co sie zrobiła z córką presleya jak silne są geny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy wiek to 30 niewazne ile mi daja lat.Czuje sie cudownie.Mam apetyt na .....:)Wiem wiecej niż te kobietki w kabaretkach.No tak ja pale jak smoczyca z Kraka ;)Ale do kardiologa nie chodze....serce jak dzwon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam tak
nie nie nie i jescze raz nie pytanko do ciebie od jakiego wieku wedlug ciebie zacyzna sie stara kobieta w ktorej organizmie "wiek zrobil spustoszenia"? Kiedy wedlug ciebie konczy sie mlodosc a zaczyna starzenie? Wywnioskowalam ze kobieta 30 letnia jest juz wedlug ciebie starawa i ma w organizmie spustoszenia spowodowane wiekiem To znaczy ze u mnie juz rozpoczal sie proces starzenia a za 10 lat w wieku 30 tu lat bede wrakiem "ze starymi organami" starym cialem itp? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie i jeszcze raz nie
Pomaranczka palisz fajki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 32 a wszyscy daja mi
a ja wlasnie wcale nie ubieram sie mlodziezowo tylko raczej klasycznie, nie latam w miniowkach nie robie ostrego makijazu . jesli chodzi o figure to mam szerokie biodra bardzo wąska talie maly biust, szczuple rece, 172 cm wzrostu, 58 kg. taki typ gruszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam tak
nie nie i jescze raz nie nie rozumeim mimo wszystko...jest tyle spodobow na nadwage. Pozatym nie tyje sie z dnia na dzien , widzi sie ten proces i jak sie widzo to powinno sie go zachamowac. I mam pytanie do was mam 175 wzrostu i waze 65 kg. Czy jestem za gruba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie i jeszcze raz nie
ale ja nie powiedziałam ,że kobieta jest stara!!! Powiedziałam ,że kobieta 30 letnia wygląda jak kobieta 30 letnia a kobieta 20 letnia wyglada jak 20 letnia Organizm starzeje się od urodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Organizm nie starzeje się do urodzenia. Właśnie od ok. 21 r.ż. rozpoczynają się procesy starzenia (czyli wtedy kończą się procesy wzrostu kośćca np. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie i jeszcze raz nie
a ,skad jam wiedzieć co Ty będziesz miała za 10 lat w organizmie ?:) Ja wiek ,że organizm 20 letniej kobiety jest młodszy od organizmu 30 letniej kobiety .I tak dalej co 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam tak
i zauwazylam jedno kobiety w wieku 40-50 lat im grubsza tym ma mlodsza twarz im chudsza tym starsza i wiecej zmarszczek To mzoe trzeb abedzie kiedys wybrac miedzy ladna figura i mlodsza twarza? Wolalybyscie byc szczuple z pomarszczona twarza czy grube z gladziutka buzia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wcale nieprawda
ze kobieta 30 letnia zawsze wyglda na 30 lat a 20 na 20letnia. sa osoby ktore odbiegaja ciut od tzw normy. znam faceta 45 letniego ktory wyglada na max 33 lata i wielu 30parolatkow moze mu pozazdroscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam tak
no i co powiedzie ze wiek metrykalny moze sie roznic od bilogicznego? Takie cos tez slyszalam. metrykalny moze byc starszy niz bilogiczny i odwrotnie, organizm mnie juz bardziej "wyeksploatowany" Nie wiem czy to jest prawda , apotkala sie ktoras z was z taka teoria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie i jeszcze raz nie
wklej fote pamaranczka :) Palaczka ma zawsze stara twarz nawet jak teraz udaje Ci się to maskować to wyjdzie .Palaczkę poznaje na kilometr Żółty kolor skóry charakterystyczny pot !!I do tego zmarszczki wokół ust nawet chirurdz plastyce nie potrafią tego "naprawić " Nie wspomnę o takich rzeczach jak oddech i zółte zeby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam tak
mniej lub bardziej wyeksploatowany, jeden 40-latek moze miec silne serce jak 30 latek a drugi 40-latek moze miec serce slabe jak 50-latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popatrz na swoją matkę
i zobaczysz jak będziesz wyglądała starsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio spotkałem kobiete, która na pierwszy rzut oka miała maksymalnie 17 lat (nie że tona tapety na twarzy czy cuś), poprostu na tyle wyglądała. W rozmowie wynikło, że ma 21. Może różnica niezbyt duża ale jednak to zawsze różnica ;) za to ona oceniła mnie na 18 ;) czyli też odjeła pare latek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie i jeszcze raz nie
Pewnie ,że metrykalny wiek się rożni od biologicznego Znasz tych playboy po 40-stce ,którzy gustują tylko w 20 latkach I takie kobietki ,które latają z młodziakami . Bo nie czują wieku uważają ,że wszyscy ich rówieśnicy są starzy a oni NIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam tak
Moze powklejamy swoje fotki i ocenimy kto na ile wyglada? Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam tak
Czerwona pomaranczka ty masz 30 i wygladasz na 23 ja mam 20 i wygladam na 28 ciekawe czy jakbysmy razem gdzies wyszly to ludzie byc ie brali za moja mlodsza siostre? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie i jeszcze raz nie
Daj spokój ma męża od 18 lat Jak można mieć białe zęby paląc fajki i pijąc kawe nawet jakbyś je piaskowała raz w miesiącu to nic nie da :(Mój mąż palił widziałam jego zęby od spodu zwłaszcza Już nie pali tobie też radzę rzuć będziesz wyglądać na 18 lat poważnie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie i jeszcze raz nie
Mogę wkleić fotek nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie i jeszcze raz nie
Tłuszczyk zawsze wypełni zmarchy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×