Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mania_lisa

odkurzacz bezworkowy z filtrem hepa

Polecane posty

z opisu bardzo mi się podoba ale jak dzisiaj grzebałam w necie znalazłam 1 wypowiedz, że bardzo się zapycha i w czasie jednego odkurzania trzeba kilka razy czyścić. Jakiej firmy masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam mieszane uczucia... Mam LG (modelu nie pamiętam) i rzeczywiście pojemnik zapełnia się zbyt szybko. Mam nieduże mieszkanie - ok 47 m ale nie da się odkurzyć go za jednym zamachem. Co więcej, po opróżnieniu pojemnika bez mycia filtra, lampka świeci już po chwili i odkurzacz bardzo traci na mocy. Musiałabym w ciągu sprzątania przynajmniej raz go umyć, co przeciąga odkurzanie na cały dzień (filtr musi wyschnąć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ktoś jeszcze napisze który odkurzacz nie ma takich problemów jak napisała Demiselle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No akurat moj LG nie plata mi takich figli, pojemnik zapelnia sie po okolo 3 odkurzaniach, a mieszkam w dosyc duzym domu i na dodatek mam psa. Wczesniej mialam odkurzacz VAX i ciagnal swietnie, ale odpadlo kolo i pojemnik na kurz zaczal pekac ( traktowalam go jak w tej reklamie zelmera i nie dal biedaczek rady). Dysony sa OK ale po jakims czasie sila ssania sie zmniejsza wiec za ta cene nie polecam, ale sa wytrzymale to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam24
tez ma LG i plata takie same figle jak napisal Demiselle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezworkowe są do bani
wyrzuciłam swój po 4 miesiącach, bo nie dało soę odkurzyć mieszkania bez dwukrotnego czyszczenia filtra - masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem demiselle, moze masz jakis felerny model, ja na swoj nie narzekam, mam go od poczatku stycznia, filtra jeszcze nie pralam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grino
Pod presją znajomych kupiłem tą nowość firmy Zelmer.TRAGEDIA.Ciągłe mycie filtra i jego suszenie.Niedosuszony powoduje straszliwy fetor przy kolejnym odkurzaniu ! Poprzedni z workiem miałem ponad 10 lat i gdyby nie brak możliwości zakupów worków papierowych nadal bym go używał. Swoją drogą ile modeli i producentów - tyle niedostępnych w handlu worków !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bmz
nie jestem zadowolona-ciągłe grzebanie w brudzie,mycie,suszenie i choć pisze,że ma taką dużą moc to dla mnie słabo ciągnie-przestałam używać..kupiłam tradycyjny workowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakii
ja przeszedlem przez cala mase tanich odkurzaczy i powiem jedno - w 99% za dobre trzeba dobrze placic. Kupilem wreszcie odkurzacz elektorux ultra silencer green i jest boski. co prawda ma wroek ale S-Bag i juz 2 miesiace odkurzam a worek nadal pojemny. jest mega cichy i skuteczny - polecam absolutnie wszytskim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zelmera jestem dość zadowolona - faktycznie filtr trzeba czyścić, ale raz na 3-4 odkurzania a nie ma problemu z workami i nie wdychasz tyle kurzu , dokładnie sprząta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia76
Ważne jest właśnie właściwie, częste mycie i osuszanie... Jak kupuje nowe korzystam z www.filterpol.pl ogólnie dobrze mi się z nich korzysta i opłaca się to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza samymi workami, które nie są dla mnie żadnym problemem w odkurzaczach warto dbać także o to, aby w miarę często wymieniać filtry, które dość często potrafią się po prostu zużywać. Ja sobie zrobiłem taki zapas filtrów do odkurzaczy od http://proton-filters.pl/filtry-oferta/filtry-do-odkurzaczy/ i sprawa jest załatwiona. Żadnych większych problemów ze sprzętem nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam odkurzacz wodny Rainbow www.odkurzaczrainbow.pl z filtrem Hepa i jestem z niego zadowolona. Odkurza świetnie wszelki brud, pochłania brzydki zapach i szkodliwe zanieczyszczenia, jestem zadowolona z wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×