Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Haris Pilton

Kto oglądał wczoraj KLAN i zauważył coś bardzo podejrzanego?

Polecane posty

Haris się nudzi:D z resztą ja też..a na kafe nic ciekawego nie ma....nawet oranżadka o\ostatnio słabe ma tematy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja oglądałem i zauważyłem
że maciek nie był pod wpływem alkoholu :) pierwszy raz go widziałem trzeźwego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec już mówię: Ela z jerzym odkryli, kazde na własną rekę, rozkosze i uciechu netu, w tym pewne forum otóż - gawędzili sobie na kafeterii nazwa była wycięta i zastąpiona nazwą: \"forum dla samotnych\" ale od razu rozpoznałam charakterystyczne kafeteryjne kwiatki z tła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jerzy świruje w necie z Elżbietą a myśli ze to jakiś fajny lachon do wybzykania:P Stasia kocha wladyslawa nie moze przyjac do wiadomosci ze gojuz nie ma:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakos nie zauwazylam tego:O wydaje mi sie ze to byl jakis czat:O hmmmm nie wiem zreszta ten film jest kiepski:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie screena
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurna, a myslalam, ze tylko ja juz mam pierdolca z kafeteria i wszedzie widze kwiatki kafeteryjne:P:P:P Uffff, wiec nie mialam halucynacji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, o Jarku, co jeździł koleją i zbierał butelki po wsiach. Telenowela lokomocyjna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, kim jest Elżunia na Kafe, ale postaram się to wybadać organoleptycznie. Może podaje się za jakiegoś faceta ? Obstawiam też, że Ryszarda również tu znajdziemy. Pod nickiem Amant Wszechczasów 🖐️ Ja mogę być Ciocią Stasią 😴 Mamy podobne jesionki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Myrevin. Telewizja kształci. Różne programy przyrodnicze są. O ssakach i płazach. Informacje ze świata. Filmy fajne. Z tego wszystkiego zrezygnowałeś ? Tak sam z siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Pijawa, młoda doopa z Ciebie jeszcze. Na moje oko przed Tobą co najmniej 5000 odcinków "Klanu". Kup se wygodny fotel, papucie i druty :classic_cool: Będziesz robić na drutach oglądając "Klan".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobe jedna
Jerzy miał nick 56latek :P a Elżunia topola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×